SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor iki oyuncuyu imzaya çağıracak

Trabzonspor iki oyuncuyu imzaya çağıracak

11 Ocak 2019 Cuma - 12:19

Trabzonspor’da gözler İsviçre’den gelecek habere çevrildi. FIFA; transfer yasağını kaldırırsa, bordo-mavililer bir süredir görüşme halinde olduğu stop

Karadeniz Gazetesi / Spor Servisi // Bordo-Mavili taraftarlar 4 gözle transfer beklerken Trabzonspor yönetiminin gözü de bugün İsviçre’den gelecek haberde. FIFA, Trabzonspor’la ilgili transfer yasağını kaldırırsa yönetim hemen hareke geçecek. Transfer listesinin başında ilk kez Karadeniz’in yazdığı Vujadin Savic var. Bordo-mavili kurmaylar, Savic transferi için kulübü Kızılyıldız’la ve oyuncunun menajeriyle görüşmüş ve prensipte anlaşmıştı. 28 yaşındaki stoper de Trabzonspor’u çok istiyor.

ÖNCELİK İKİSİNDE

Gündemdeki diğer isim ise yine dün ilk kez Karadeniz’in tüm Türkiye’ye duyurduğu Ankaragücü’nün kalecisi Altay Bayındır. 20 yaşında olan Altay için de yapılan görüşmeler olumlu. Bugün transferle ilgili çıkacak olumlu kararın ardından yönetim harekete geçecek. Önce Savic, ardından ise Altay imza için Trabzon’a çağrılacak. Her 2 oyuncunun kulüpleriyle de gerekli anlaşma sağlandı.

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap