SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor - Başakşehir maçı seyircili mi oynanacak? TFF kararını verdi

Trabzonspor - Başakşehir maçı seyircili mi oynanacak? TFF kararını verdi

07 Ekim 2020 Çarşamba - 09:43

Korona virüs tedbirleri kapsamında stadyumlara seyirci girişi yasaklanmıştı. Ancak Milli ara sonrası için TFF’den flaş bir karar geldi. Yapılan yönetim kurulu toplantısında milli aranın ardından seyircisiz maçlara son verileceği iddia edildi.

Fanatik Gazetesi’nden Tunç Kayacı’nın özel haberine göre, TFF’den milli ara sonrası için flaş bir hamle geldi.

STADLARA SEYİRCİ ALINACAK

Korona virüs tedbirleri kapsamında stadyumlara seyirci girişi yasaklanmış, daha sonra TFF tarafından yüzde 30'a kadar seyirci kararı alınmıştı . TFF Sağlık Kurulu tarafından iptal edilen bu kararın ardından TFF’den bir flaş karar geldi.  TFF, milli aranın ardından seyircisiz maçlara son verecek ve stadlara seyirci alacak.

YÜZDE 10 KAPASİTE

Buna göre kulüpler localara kapasitelerince taraftar alabilecek. Ayrıca stadyumlarda da yüzde 10 kapasiteyle seyirci yer alabilecek. 

SAĞLIK KURULUNDAN RED GELMİŞTİ

TFF Sağlık Kurulu sezon başında tribün kapasitesinin yüzde 30'u kadar seyirci kararı almış ancak Sağlık Bakanlığı'nın talebiyle bu iptal edilmişti.

Beğendim
14
Sevdim
0
Beğenmedim
2
Üzgün
3
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Gerçek taraftar
7 ay önce
Stadlara belli sınırlı kapasitede seyirci alınması kararına katılıyorum. Stada %10 seyirci alınması maçlara heyecan getirir.
Muhammet özen
7 ay önce
Bu aşağılık adamlardan her türlü pislik beklenir ülke futbolunu yazboz tahtasına çevirip rezil ettiler, sırf fenoş için her hafta değişiklik yapıyorlar, biliyorum 10 gündür iddia ediyom, fenoş maçını seyircili oynayıp, istedikleri tetikçi hakemleri çağırıp hava atacaklar, Allah ıslah etsin belasını versi yöneten ve düzeni sağlayanın

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap