SON DAKİKA

Haber > Trabzon'a git söz kolaylık sağlayacağız!

Trabzon'a git söz kolaylık sağlayacağız!

13 Mayıs 2019 Pazartesi - 15:13

Trabzonspor, Beşiktaş'ta formasından uzak olan Oğuzhan Özyakup'a talip oldu. Oğuzhan Özyakup, Trabzonspor'a gitmek isterse, Beşiktaş Kulübü de kolaylık sağlama sözü verdi.

Bir yıl önce bugünlerde en fazla konuşulan isim Oğuzhan Özyakup’tu…. Premier Lig’e mi yoksa, Serie A ya da La Liga’ya mı gideceği konuşuluyordu. Bugün ise istenmeyen adam.

Ailesi Trabzonlu olan Oğuzhan Özyakup’a Trabzonspor’un kucak açtığı iddia edildi. Bordo-mavili yöneticilerin Beşiktaş’ın kaptanına “buraya gel ailenin topraklarında yeniden doğ” dediler.

Oğuzhan’a konuştuğu bir yönetici ise, “Gökhan Töre’nin durumuna düşmek istemiyorsan, Trabzonspor’un teklifini değerlendirebilirsin. Yoksa kimsenin istemediği birisi olarak unutulup, gidersin” tavsiyesini verdi. Trabzonspor’un ikna etmesi durumunda, Beşiktaş’ın Oğuzhan’ı bordo-mavili ekibe gitmesine sorun çıkarmayacağı bildirildi.

YORUMLAR

400

nihat

9 gün önce

Bu adam gücü kuvveti yerindeyken gelmedi simdi niye gelecek,Özer Hurmaci gibi bize hic faydasi dokunmaz,o cok sevdigi bjk da jubilesini yapsin.

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap