SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Salih Dursun: Trabzonspor taraftarı da hakkını helal etmiyor

Salih Dursun: Trabzonspor taraftarı da hakkını helal etmiyor

21 Mayıs 2020 Perşembe - 11:58

Trabzonspor'un eski futbolcularından Salih Dursun dikkat çeken açıklamalarda bulundu

Trabzonspor'da forma giyerken Galatasaray maçında takımı katleden hakem Deniz Ateş Bitnel'e tepki olarak kırmızı kart gösteren Salih Dursun o olayla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Salih, Deniz Ateş Bitnel'in geçtiğimiz günlerde "Ona hakkımı helal etmiyorum" şeklindeki açıklamasına da yanıt verdi.

Trabzonspor ayrı bir yerde

Trabzonspor'un kariyeri için apayrı bir yeri olduğunu söyleyen Salih"Benim çocuğum orada doğdu. Bana orada verilen destek çok başkaydı. Trabzon hayatım boyunca unutamayacağım bir şehir." dedi.

Deniz Ateş Bitnel'in sözlerine yanıt veren Salih " Trabzonspor taraftarının hakkını kim helal edecek? Nasıl olacak o iş? O zaman yandık, cehennemden çıkamayacağız! Böyle mi olacak bu iş? Trabzonspor taraftarı da hakkını helal etmiyor. Deniz Ateş Bitnel'e saygı duymaya çalışıyorum elimden geldiğince yaptığım tepkiyi güzel bir şekilde tatlıya bağlamaya çalışıyorum ama bunlar gereksiz açıklamalar. Deniz Ateş Bitnel'in açıklamalarını önemsemiyorum, bu açıklamasını bir arkadaşım söylemişti çok da önemsemedim. Ancak bu olay benim kariyerime zarar verdi ben 1 sene oynayamadım.." ifadelerini kullandı.

Spor Arena

Beğendim
2
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Süper lig kaldığı yerden devam etmeli mi?

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap