SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Pereira’dan müthiş vefa

Pereira’dan müthiş vefa

08 Şubat 2021 Pazartesi - 09:35

Trabzonspor'dan ayrılarak. Sporting Lizbon'a dönen Joao Pereira uzun yıllar formasını giydiği şehre gösterdiği vefayla alkışı ve takdiri hak ediyor.

Trabzonspor'dan ayrılarak Sporting Lizbon'a dönen Joao Pereira uzun yıllar formasını giydiği şehre gösterdiği vefayla alkışı ve takdiri hak ediyor.

36 yaşındaki sağ bek oğlu Gabriel'in oyun parkını ve oyuncaklarını Hoşarlı İlköğretim Okulu ana sınıfına armağan etti. Karadeniz ekibinde unutulmazlar arasına giren Pereira'nın bu jesti alkışlandı.

Beğendim
34
Sevdim
1
Beğenmedim
1
Üzgün
2
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Ozcn
2 ay önce
4 ay sonra futbolu bırakacak kişiye şimdi emekli ol demeseydiler.Zaten çok ucuza anlaşarak vefasını ödemişti. Sen adamı kapının önüne koyarsan. O da parasını alır. Çok iyi yaptı.
Eyyüp
2 ay önce
Trabzonlu şenol güneş alacaklarından vazgecmedi de periera mi gecicek
Kemal açıksözlü
2 ay önce
2 oyuncağı taşıyamadı bıraktı.. Ev taşıyan şehir değiştiren fazlalıkları gereksiz eşyaları dağıtırya.. Bu şimdi kahraman yapıldı.. O kadar yıl oynadı.. Ts dan ekmek yedi.. Giderken 3 aylık alıcağın bıraksaydın ya.. Şenol Güneş ts a zaten üstten bakan ts da çalışırken aşağılık kompleksi taşıyan yedek kulübesinde kibarlık sergileyen biri benim gözümde.. 2011 de TEOFİLO GUTİERREZ e sahip çıksa açık ara şampiyonduk.. Kıymetli kankaları Burak Selçuk yüzünden ts u yaktı.. Engin baytar a bile Burak yüzünden sırt döndü.. Şenol Güneş ts a gölge etmesin.
Orhan
2 ay önce
Bunun nesi vefa, bu nasıl haber, büyük vefa örneğiymiş!!! Ne yapacaktı oyuncak parkını, uçağa yükleyip ülkesine mi götürecekti? Sanki milyonluk bağışta bulundu!!! Altı üstü oyuncak. Az dikkat edin haberinize. Şu haberinizi yurt dışından okusalar, bizim okullarımızın sefalet içinde olduğu yorumu yapılır.
Yusuf
2 ay önce
Adama zorla futbolu bıraktırmaya çalışırsan bırakmaz alacaklarını tabi.
murat53
2 ay önce
Vermese ne yapacaktı, lisbon'a mı götürecekti. TS'den para almasaydı da gösterseydi vefasını.
yorum
2 ay önce
trabzonspor dan alacaklarından vazgeçemedi

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap