SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Nwakaeme: Beni tuzağa düşürdüler

Nwakaeme: Beni tuzağa düşürdüler

25 Kasım 2021 Perşembe - 17:09

Trabzonspor’da harikalar yaratan Anthony Nwakaeme, Romanya’da oynarken tuzağa düşürüldüğünü iddia etti.

Rumen futbolunda "Tony" lakabıyla anılan Nwakaeme (32), Romanya’dan realdecluj.ro sitesine bir röportaj verdi.

FCSB’nin eski hocası Mihai Stoica’ya suçlamalarda bulundu.

"Şampiyonluk yarışındayız. Bunun kolay olmayacağını biliyoruz. Ama biz yarışı birinci bitirmeye hazırız. Türkiye gibi bir ülkede bulunmaktan çok mutluyum. Buraya geldiğimden beri hayatımı değiştiren çok şey oldu” dedi.

Tony, Romanya'da Arieșul Turda, Universitatea Cluj ve Petrolul Ploieşti için oynadı. Şimdi FCSB olan Steaua'ya transfer olmaya çok yakındı.

O dönemde FCSB’yi çalıştıran Mihai Stoica hakkında: "Bana saygı duymadıklarını hissettim. MM (Stoica) ile tanıştım. Bana tıbbi testlerden geçmem gerektiğini söyledi. Testleri sorunsuz yaptığımı söyledim. Sonra beni kandırmaya çalıştığını hissettim. Bacak problemlerim olduğunu, fiziksel olarak zayıf olduğumu söyledi. Ama yine de bana kontrat teklif etti. ‘Sorunların var ama bak, seni hala takımda istiyoruz’ dedi. Sanki bana bir iyilik yapıyorlardı.

Bana yaklaşık 5 bin Euro değerinde bir sözleşme teklif ettiler. Kalmayacağımı söyledim. Öncelikle sunum şeklini beğenmedim. Tuzağa düşürmeye çalışıyor gibiydiler. Aslında onlarla sözleşme imzalayacaktım çünkü Romanya'da ve Doğu Avrupa'da önemli bir takımdı. Ben de Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyordum ama… Bana saygı duymadıklarını hissettim.. Benim bir kariyerim var. İş ve hatta para için çalışıyoruz. Hangi futbolcu geçimini düşünmez?” ifadelerini kullandı.

Beğendim
11
Sevdim
4
Beğenmedim
0
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

MAMİ BİRSEN
2 ay önce
HASTAYIZ SANA DEDEEEEEEE TS

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap