SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Newton’un tazminatını Ağaoğlu cebinden ödesin

Newton’un tazminatını Ağaoğlu cebinden ödesin

02 Kasım 2020 Pazartesi - 17:40

Trabzonspor kongre üyesi ve Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan’dan çok konuşulacak sözler..

“Bu yönetim yanlış üstüne yanlış yapıyor. Hayatında teknik adamlık yapmamış Eddie Newton, Trabzonspor gibi büyük bir markanın başına getirildi. Sonucun hüsran olacağı zaten belliydi. Öyle de oldu. Hiçbir işe yaramayan ve bize tarihin en kötü dönemini yaşatan adama bir de 3 milyon 250 bin TL tazminat ödeyeceğiz. Newton’u bu şehrin başına bela eden Ahmet Ağaoğlu’dur. O parayı da cebinden ödemelidir…”

Bordo -Mavili  camianın, başkan Ahmet Ağaoğlu ve kovulan teknik direktör Eddie Newton’u öfkesi dinmiyor. Yönetime ve özellikle de Ahmet Ağaoğlu’na en sert tepkilerden birisi Trabzonspor kongre üyesi ve Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan’dan geldi. Karadeniz’e açıklamalarda bulunan Gürdoğan şunları söyledi:

“Bu yönetim yanlış üstüne yanlış yapıyor. Hayatında teknik adamlık yapmamış Eddie Newton, Trabzonspor gibi büyük bir markanın başına getirildi. Sonucun hüsran olacağı zaten belliydi. Öyle de oldu. Hiçbir işe yaramayan ve bize tarihin en kötü dönemini yaşatan adama bir de 3 milyon 250 bin TL tazminat ödeyeceğiz. Newton’u bu şehrin başına bela eden Ahmet Ağaoğlu’dur. O parayı da cebinden ödemelidir.

Bu şehri kimse sahipsiz zannetmesin. Gereken en büyük tepkiyi göstermesini de biliriz. Geçen yıl şampiyonluğa oynayan bir takım, nasıl bu hale geldi? Elbette yapılan yanlışlardan dolayı oldu bu durum. Trabzonspor kötü yönetiliyor. Ahmet Ağaoğlu zannetmesin ki karşısında kimse çıkmaz diye. Bu şehrin en önemli paydaşı Trabzonspor’dur. Geçmişte İbrahim Hacıosmanoğlu’na, Muharrem Usta’ya gösterdiğimiz tepkiyi Ahmet Ağaoğlu’na da göstermeyi biliriz. Bizler bu takımın ve bu şehrin sahibiyiz. İbrahim Usta, Muharrem Usta şimdi yok. Bir daha da gelmezler. Ahmet Ağaoğlu da işi bittikten sonra çekip gider ama bizim mezarımız bu şehirde olacak. Kendini öyle dev aynasında görmesin. Devlet büyüklerinin verdiği destekle buralarda görev yapıyor. Bugüne kadar kaç kuruş cebinden Trabzonspor için çıkmış. Borçların yapılandırılması onun değil tamamen Berat beyin başarısıdır. Geldiği günden bu yana bir çivi bile çakmadı bu takıma. Onursal Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz o muhteşem tesisleri yaptı. Etrafındaki araziyi alıp genişletmeyi bile beceremediler. Şu anda Trabzonspor Üniversitesi kurulması için önemli bir arazi var. Eğer ellerini çabuk tutmazlarsa onu da kaybedeceğiz. Birilerine verilecek. Tekrar söylüyorum. Ahmet Ağaoğlu gidici, bizler ise bu şehrin sevdalısı olarak kalıcıyız.”

Beğendim
8
Sevdim
1
Beğenmedim
10
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

İlyas
1 yıl önce
3 sene önce bu kulübe başkan adayı bulamazken en Zor zamanda Ağaoğlu bu külübe hizmet için risk alıp yönetime talip oldu o gün gemi batıyordu şimdi o gemi limana yanaşınca önüne gelen konuşuyor ayıptır günahtır kösdek değil destek olun işiniz gücünüz riv riv riv Ağaoğlu eğrisiyle doğrusuyla en az 1 dönem daha 1 yıl demiyorum 1 dönem daha bu kulübe hizmet etmelidir vesselam
veli
1 yıl önce
universite yatırımı buyuk hata olur
Hakan senel
1 yıl önce
Ozaman önceki yönetimdekiler de yapilan 180 milyon avroyu getirsinler. Biz toplariz agaoglununkini öderiz
Uğur 65
1 yıl önce
Bugüne kadar nerdeydin
Selim Ünal KONYA
1 yıl önce
BAŞKAN ÇOK DELIGANLI ADAM CANIM CEBİNDEN ÖDER, KOLAY KOLAY TRABZONSPORUN KASASINDAN PARA ÇIKARTMAZ GÖRÜNDE BAKIN
Ünal,
1 yıl önce
Başkanın cebinde akrep var, ceza yiyor onun parasını bile kulüp ödüyor, Ünalın tazminatını da ödesin, Newtonunkinide ödesin. Parasını varmış kulüpten nemalanıyorlar.?
İlyas
1 yıl önce
Önceki yöneticiler yedikleri cezayı cebindenmi ödüyordu siz öylemi zannediyorsunuz 😂😂😂
Dedde
1 yıl önce
Bozguncuların beklediği fırsat doğdu, saldırın. O zaman kardan da pay verecekmisin??!!!
kayhan
1 yıl önce
neden cebinden ödesin sörlet ten gelen 10 milyon eurodan ödesin ahmet agaoglu okadar abdal insanmi sanki gecin bu isleri.....
Kemal açıksözlü
1 yıl önce
Bu fındık çı vatandaştan fındık ucuz deyip geçmiş yıllarda yüksek bedel lemi aldı.. Fırsatçı.. Neden talimat aldı da başkana çemkiriyon.. Ts geçen yıl karaçıkladı.. Onuda başkan alıcak eğer bu mantıkla gidersek.. Ts a zor gününde ne verdin.. İsmin niçin o zaman ortaya çıkmadı.. Be efendinin parası çok diye roportaj veriyor.. Hadi çık o zaman aday ol.. Ali Koç gibi parayı bas futbolcu alda görelim.. Nerde.. Ts biraz Ahmet başkanla tüylendi ya ona güvenerek konuşuyor..
Mustafa Özkan
1 yıl önce
Yannışı yapanlar cezasını çeksinler
baba
1 yıl önce
MALESEF ÖYLE,BİRİLERİ SAHİP ÇIKMAK İSTESE HEMEN ÖNLERİNİİ KESERLER.ÇOK ÖRNEKLER VAR.YAZIK GERÇEK YÜREĞİNİ KOYAN BİR BAŞKAN DAYINA TAM DEESTEK VEERMEMİZ LAZIM.ATILAN ÜYELERİNDE GERİYE ALINMASI ŞART.
Erkan öz
1 yıl önce
Kesinle doğru. Trabzonspor sayesinde reklamını yaptın. Burnun büyüdü millete 8-2 6 matematik dersi vermeye kalktın.Şimdi bu parayı sen öde .
Davut SARI
1 yıl önce
Bu yönetimin vizyonu bu bundan bir arpa boyu ileri bir başarı beklenmez.Yardımcının yardımcısıyla sezona başlayan dünyada başka bir takım varmı bir arştırın.
hako07
1 yıl önce
bağzıları newtonun tazminatını ağaoğlu cebinden ödesin diyor o zaman karıda ağaoğlu alsın saçmalamayında trabzona destek verin kardeşim
Mustafa
1 yıl önce
Timsah gibi bekleyenler var kulübün kapısında verdiğin demeç ten ne hayaller içinde olduğun belli oluyor ama sen ve senin gibilerin çapı yüzünden Trabzonspor bu hallere düştü ahmetoğlu en az 5 yıl 7 yıl başkanlık yapsın ki sen ve senin gibiler Trabzonspor'un başkanlık yöne çilekler nasıl yapılır örnek alınsın
KAYTAZ
1 yıl önce
Yok artık o kadar da degil. O zaman sorlottan gelen para ne olacak. Baskan inat ederek hata yapti. Bedelinide ts. Odedi ve bizde kahrolduk. Insan oglu boyledir. Taninan biri oldugu zaman kimseyi tanimiyor. Devamli buyuk kalmak istiyorsan dinleyeceksin.
Davut SARI
1 yıl önce
Dünyadaki tüm kulüp başkanları hizmet için göreve talip olurlar Türkiyede özellikle de Trabzonsporda reklam için bu Şamil ekinciden kenan iskenderden Süha AKÇAYDAN SONRA HEP BÖYLE OLMUŞTUR.ONLAR TAKIMLA YATAR TAKIMLA KALKAR TAKIMLA AĞLAR TAKIMLA GÜLERDİ.CEBİNİN HARÇLIĞINI TAKIM İÇİN HARCARDI 90 DAN SONRA KİM GELDİYSE KENDİ REKLAMINI YAPTI CEBİNİ DOLDURDU
Kazim61peker
1 yıl önce
Sakin aldanmayin aslen fenerli olup trabzonsporun sampiyonlugunu kadikoyde aldigi arsalar karsiligi satan mehmed ali yilmazin gazetesini o ciniya gozlunun trabzona yaptigini kalles ruslar yapmamistir aman yemeyin bu adamin zokasini hep destek tam destek
kaplan
1 yıl önce
Kim ödemişki o ödesin.
Cemal
1 yıl önce
Zor zamanda kapı arkalarında gizlenenler şov zamanı çıkar konuşur ya ayar oluyorum.Şampiyonluklar da bu iktidar da oldu.Konuş o zaman da adam derim sana
ALİ FUAT 28
1 yıl önce
SİZE VE SİZİN GİBİ ZİHNİYETLERE İHO,USTA VB.GİBİ BAŞKANLAR YAKIŞIR.UÇAKLA HELİKOPTERLE ÇÖPLERİ GETİRİP TAZMİNATLA KOVAN BAŞKANLAR GEREK.MİLLETİN GIPTAYLA BAKIP KENDİ ŞİRKETİNDEN İYİ YÖNETİYOR DİYE KISKANDIĞI ADAMLARI BİR AYDA HARCADINIZ.GÜNLÜK TARAFTARA GRUBU NEFRET OLSUN SİZE.
Akın
1 yıl önce
Ahmet Ağaoğlu adamdır.
Ali karaoğlu
1 yıl önce
Yemeyen yedirmeye ts u canı gibi seven Ahmet ağaoğlu sonu a dek seninleyiz.. Bu ihracatçı nn başkanı ts a bu zamana kadar ne vermişki..
Aytekin
1 yıl önce
Arkadaşlar newton tazminatının başkan cepten ödesin şeklinde bir yazınız veya düşünce var. O felsefeden gidersek o zaman 2 yıl içerisinde kulübe kazandırdığı paralarda başkana vermek gerekir. Yaptığı sponsor gelirlerini ve Shorlot'tan gelen 11 milyon Euro'yu alması gerekmez mi? Onun için boyle bir felsefe olmaz.
H.c
1 yıl önce
Trabzonu bu kadar düşünüyorsan neden şimdiye kadar sahip çıkmadın bir kuruş para vermedin maddi olarak battığında nerdeydin icra dosyalari gelirken nerdeydin
61ahmet61
1 yıl önce
Ersun Yanal ve diğer gidenlerin tazminatlarını başkanlar mı ödedi?
Cahit
1 yıl önce
Ahmet Ağaoğlu başkanımızın yanındayız. Yılmadan çalışdı. Kulübü tekrar ayağa kaldırdı. Yanındayız başkanım.
Hakan
1 yıl önce
Ağzı olan konuşuyor kasada para yokken neden çıkıp yardım etmedin başkanı yedirmeyecegiz size her kes bildiği işi yapsın nemalanma devri bitti

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap