SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Mustafa Reşit Akçay'ın görevine son verildi

Mustafa Reşit Akçay'ın görevine son verildi

23 Haziran 2020 Salı - 15:12

Son dakika haberine göre Ankaragücü başkanı Fatih Mert, teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, teknik direktör Mustafa Reşit Akçay'ın Trabzonspor ile ilgili daha önce yaptığı açıklamalar sebebiyle, Trabzonspor maçı öncesinde yolları ayırdıklarını açıkladı.

MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Fatih Mert sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Hocamız M.R.Akçay ile Trabzonspor ile ilgili daha önce yapmış olduğu açıklamaların kulübümüzü ve kendisini sıkıntıya sokmaması adına sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir." ifadelerine yer verdi.

AKÇAY NE DEMİŞTİ?

Radyospor'da katıldığı bir programda konuşan ve Trabzonspor'un bu sezon şampiyon olabileceğini söyleyen Mustafa Reşit Akçay, "Trabzonspor, Hüseyin Çimşir ile bu sezon şampiyon olabilir. Buna Hüseyin Hoca ve toplum inanıyor. Trabzonspor'da lider oyuncularda var. Sörloth ve Sosa gibi... Trabzonspor'da Abdülkadir'ler de takıma enerji verecektir. Trabzonspor'un kalecisi Uğurcan Çakır çok önemli bir seviye atladı, Uğurcan şu anda 50 milyon TL'lik kaleci... Trabzonspor için bence o sene bu sene! En fazla yaklaştığı sene bu sene. Hüseyin Hoca'nın da bunu başaracak gücü var. Umarım Trabzonspor, Trabzon kentiyle bunu başarır. Kentin ve ülke futbolunun buna ihtiyacı var. Trabzonspor'un şampiyon olması sadece Trabzon kentinin şampiyonluğu değil, bence ülke futbolunun kazanması... Bursaspor'un şampiyonluğunda olduğu gibi... Bu durum çok az oluyor. Bu da dünyada Türk futbolunun kalitesinin artmasını sağlayacaktır. Ben fotoğrafa geniş bakıyorum. Açıklamalarım Trabzonlu olduğum için şovenist olarak yorumlanabilir. Bu açıklamaları şovenist olarak yapmadım, sadece fotoğrafa büyük baktım." diye konuştu.

Beğendim
1
Sevdim
2
Beğenmedim
3
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

celal kanca
8 ay önce
trabzonun şampiyon olmasını istiyorum deme kardeşim uygula adamlar ne dalavereler çeviriyor vede başarıyorlar liglerde bir sürü gerek teknik adam gerekse futbolcu var hangisinin trabzonspora faydası var hiç birisinin hepsi trabzonspora çelme atma derdinde geçen haftaki erol bulut örneği
Muhammet Topal
8 ay önce
Karadeniz Gazetesi , ne zaman başlık atmasını öğreneceksiniz. “Trabzonlu Hoca , Trabzon maçı öncesi kovuldu” tek sebebi Trabzon lu ve Trabzonspor ku olmasıdır.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap