SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Muharrem Usta; 'Trabzonspor hepimizin'

Muharrem Usta; 'Trabzonspor hepimizin'

09 Haziran 2020 Salı - 14:20

UEFA geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada Trabzonspor’u 1 yıl Avrupa kupalarından men etmişti.


Bu cezaya itiraz etmeye hazırlanan Bordo-Mavililer, öncelikle Muharrem Usta’dan kulüpten olan 55 MilyonTL alacağına karşılık borcu yoktur kağıdı alması gerekiyor. Bunun için Usta ile aracılar vasıtası ile görüşen Trabzonspor’un eski başkandan olumlu yanıt aldığı belirtildi.

Trabzonspor eski başkanı Muharrem Usta’nın muvafakatnameyi vereceği kaydedildi. Ayrıca Usta’nın yakın çevresine, “Bizim yüzümüzden Trabzonspor’un Avrupa’dan men olmasını istemeyiz. Trabzonspor hepimizin. Gerekeni yapmaya hazırız. Trabzonspor için elimizi taşın altına koyarız. Bize düşeni yaparız” dediği kaydedildi.CAS için hazırlıklarında son aşamaya gelen Bordo-Mavili kulübün ayrıca Usta’dan muvafakatname belgesini aldıktan sonra Cuma günü itiraz başvurusunu yapacağı belirtildi.

Beğendim
26
Sevdim
3
Beğenmedim
2
Üzgün
2
İnanılmaz
0

Sizce Eddie Newton başarılı olur mu?

Yorumlar


550

recep
3 ay önce
başkan oldugunuzda bizim trabzon ayrıldığıñız zaman mahkemeye gidin inandırıcı olun
Mehmet Akif Gemicioğlu
3 ay önce
Şimdi mi aklınıza geldig
İsmail kır
3 ay önce
Dünyada 1 tane Trabzon VE 1 Tane TRABZONSPOR var biz taraftarlar taşın altına elimizi koyuyor isek sizler bedeniz koymanız gerekiyor

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap