SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Kim bu 10 numara

Kim bu 10 numara

30 Temmuz 2019 Salı - 18:37

Trabzonspor'un 10 günlük Avusturya kampı sona erdi. Trabzonspor'u Avusturya'da yalnızca gurbetçiler değil yerel halk da yakından takip etti. Abdülkadir Ömür ise futbolseverlerde iz bıraktı.

Fırtına'yı 10 gün süren Avusturya kampında sadece gurbetçiler değil, farklı takım taraftarları da yakından takip etti. Trabzonspor'un Hoffenheim maçında Alman taraftarlar özellikle Yusuf Yazıcı'ya hayran kalırken, Parma sınavını izleyen Avusturyalı ve İtalyan taraftarlar ise Abdülkadir Ömür'ü çok beğendi. Birçok Avusturya ve İtalyan vatandaşı Trabzonspor taraftarlarının ve basın mensuplarının yanına gelerek, "Kim bu 10 numara, gerçekten çok yetenekli" diye sordu. Verilen cevap ortak oldu: "O Türk Messi Abdülkadir Ömür."

20 milyon çok az

Bir Avusturyalı taraftar, Abdülkadir Ömür'e 20 milyon euro'luk teklif geldiğini öğrenince, "O para çok az çok daha fazlasını eder" yorumunda bulundu. Bu arada Trabzonspor'un hazırlık maçını sadece taraftarlar değil Avusturya'da kamp yapan birçok takımın scout ekibi de yakından takip etti. Scout ekiplerinin beğendiği isimler arasında Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün yanı sıra Abdulkadir Parmak ve Uğurcan Çakır'ın da olduğu öğrenildi.
Beğendim
3
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Ali baş
3 ay önce
Abartı abartı. Haydi messiyse ts a oyuncu aldırmadan ts u şampiyon yapsın.. Geçin bu ayakları..
halit
3 ay önce
türk messi denildi barcelona demediler messi tek başına şampiyon yapabilse arjantini dunya kupasında şampiyon ederdi bay çok bilmiş

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap