SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > İrfan Can Kahveci Galatasaray'a Edin Visca Trabzonspor'a

İrfan Can Kahveci Galatasaray'a Edin Visca Trabzonspor'a

16 Ocak 2021 Cumartesi - 14:48

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, İrfan Can Kahveci'nin Galatasaray'a gitmesinin Edin Visca transferinde kendilerine avantaj sağlayacağını düşünüyor.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz geçen gün yaptığı açıklamada, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ile İrfan Can için görüştüğünü açıkladı. Fatih Terim’in adını verdiği diğer Başakşehirli Edin Visca için herhangi bir açıklama yapmadı. Ali Koç ve Emre Belözoğlu’nun da Visca ile ilgilenmediklerini açıkladığı ortamda Trabzonspor tek başına kaldı.

Trabzonspor cephesi sessiz ve derinden Edin Visca transferinde yaşanacakları bekliyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu’na göre Ocak ayının transfer bombası Visca olabilir. Olmayabilir de… bu tamamen Başakşehir’in elinde. Ağaoğlu’nun iddiasına göre eğer Başakşehir İrfan Can’ı istediği rakama satabilirse Visca konusunda kendilerine bir avantaj doğacak.

Beğendim
19
Sevdim
6
Beğenmedim
0
Üzgün
1
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

Metin
1 ay önce
Fenerbahçe: Şampiyonluğu istiyorsan eğer ne yap ne et viscyı mutlaka alllllll....
turgut
1 ay önce
yılmaz. sen karakterin ne oldugunu bilmiyorsun sanirim. ona deger katan kulübe para kazandirmasidir karakter. kendi cebini doldurmak isteseydi. size bonservizsiz gelen oyuncular gibi larantee yoksunu olurdu
yılmaz
1 ay önce
ben bir fenerbahçe taraftarı olarak edin viska nın futbolunu çok begenen biriyim ama fener onu istedigi halde sözleşmesi bu yıl bitecekken yine kontrat yeniledi o yüzdendirki böyle karaktere sahip birini yüksek bonservis bedeliyle fenere gelmesine karşıyım eger oda feneri isteseydi zaten kontrat imzalamaz fenere bonservisi olmadan gelirdi demekki fenerde oynamayı hiç istememiş ondan fenere fayda gelmez bu kafayla

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap