SON DAKİKA

Haber > Hüseyin Türkmen’i sağ bek oynatmak doğru mu?

Hüseyin Türkmen’i sağ bek oynatmak doğru mu?

14 Mart 2019 Perşembe - 11:11

Karadeniz’e konuşan eski efsane Kemal Serdar, “Bazen teknik adamlar çaresiz kalırlar. Bu da öyle bir durum. Ancak Hüseyin stoperde çok başarılı. Onu s

BEN DE SOL BEK OYNADIM AMA…

PEREİRA’NIN ardından Kamil Ahmet Çörekçi’nin de sakatlanması teknik direktör Ünal Karaman’ın saha için planlarını bozdu. Tecrübeli çalıştırıcı Erzurumspor maçında zorunlu olarak Hüseyin Türkmen’i savunmanı sağına çekecek. Bu durumu Trabzonspor’un unutulmayan stoperlerinden Kemal Serdar’a sorduk. Efsane çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte kemal Serdar’ın o sözleri: Geçmişte aynı durumla ben de karşı karşıya kaldım. Ahmet Suat hoca, Şenol ve Osman sakat olduğu için Altay maçında beni sol bek oynattı.

ALTERNATİFSİZLİK ÇOK ZOR BİR DURUM

ŞİMDİ aynı durum Ünal Karaman için geçerli. Pereira ve Kamil Ahmet olmayınca o bölgede Hüseyin Türkmen’i oynatıyor. Kasımpaşa maçında bunu denedi. Erzurumspor karşısında da aynısı yapabilir. Bir futbolcunun nerede oynayacağını en iyi onunla sürekli olan hocası bilir. Ancak Hüseyin stoper bölgesinde çok başarılı. Bir oyuncu en iyi nerede katkı veriyorsa orada oynamalı. Hüseyin’i sağ beke çektiğimizde bu kez savunmanın göbeğinde sıkıntılar oluyor. Alternatifsizlik gerçekten çok kötü.

OSMAN BAŞKIR / ÖZEL HABER

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap