SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Hüseyin Hocaya Terim'le görüşme izni yok

Hüseyin Hocaya Terim'le görüşme izni yok

12 Temmuz 2020 Pazar - 21:24

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yabancı sınırlandırması getiren Türkiye Futbol Federasyonu'nun bu kararını Süper Lig'deki teknik adamlarla görüştü.

İnternet üzerinden gerçekleşen toplantıya Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir dışında tüm hocalar katıldı. Hüseyin hocaya yönetimin izin vermediği öğrenildi. Konuyla ilgili görüşünü aldığımız bir yönetici, “Başkanımız her fırsatta Türk futbolunun kurtuluşunun altyapı ve yeril oyuncu olduğunu söylüyor: Trabzonspor’un böyle bir misyonu varken, Hüseyin Çimşir’in böyle bir toplantıda yer alması etik olmazdı. Bu nedenle de katılmadı” dedi.

Beğendim
2
Sevdim
0
Beğenmedim
2
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Sizce Eddie Newton başarılı olur mu?

Yorumlar


550

Haci
2 ay önce
Başakşehir hakkiyla fedarasyona a spora Ragmen samoiyon oldu tebrikler
Tarftar
2 ay önce
Başta bizi hırpalayan federasyon okadar planımızı çaldılar şimdi inancım kalmadı hepsi muradına erdi finişe 2 adım kalmış biraz zor hayinler iş başında neden engelliyorlar bilmiyorum hiç oyuncu yetiştirmekten tarftari olmayan toplama geri takımı şampiyon oluyor bakan bizde devletin en yükseği bizde ama fetohayileri işini yurutuyor

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap