SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Galatasaray - Trabzonspor maçı öncesi ilginç haberler? Aman dikkat!

Galatasaray - Trabzonspor maçı öncesi ilginç haberler? Aman dikkat!

02 Temmuz 2020 Perşembe - 12:20

"Trabzon’dan başka dekoder satılmıyor" haberleri servis edilmeye başlandı...

Digitürk'ün, taraftarların dekoder almadığını bu nedenle indirim istediğini açıkladığı yönündeki haberler servis edilmeye başlandı.

Bu konuda oldukça uzun süreli tartışmalar yaşanılırken yayıncı kuruluşun yeni dekoder satışında rakamların ciddi oranda düştüğüne vurgu yaptığı ve ancak Trabzonsporlu taraftarların ilgisinin yine devam ettiği de belirtildi.

Servis edilen bu haberin zamanlaması ise çok manidar? Şampiyonluk yarışında Trabzonspor ile Başakşehir mücadelede ederken, dekoder şatışlarının az olduğu savı öne sürülerek, Pazar günü oynanacak Galatasaray - Trabzonspor karşılaşması mı etkilenmeye çalışılıyor? Galatasaray'ın olası bir galibiyette şampiyonluk yarışına ortak olacağı göz önüne alınırsa, an itibariyle süren yarışın dekoder satışlarını düşürdüğü iması akıllarda "Yeni bir plan mı uygulamaya konuluyor?" sorusunu getirdi.

Trabzonspor taraftarı ise yönetimi uyararak, Galatasaray maçı öncesi çıkan bu haberin nedenlerini araştırmalarını ve olası bir tiyatro öncesi dikkatli olmalarını istediler.

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Sizce Eddie Newton başarılı olur mu?

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap