SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Fatih Tekke'den Ünal Karaman yanıtı

Fatih Tekke'den Ünal Karaman yanıtı

Karadeniz Özel

26 Mart 2019 Salı - 17:52

Rekortmen hoca Celal Genç’in, “Trabzonspor için en doğru teknik direktör Fatih Tekke’dir” dediği eski Fırtına Karadeniz’e konuştu.

Karadeniz Gazete / Özel / Osman Başkır // Türk futbolunun ‘Evliya Çelebi’si olarak tanınan Celal Genç, dünkü gazetemizde “Trabzonspor için en doğru teknik direktör Fatih Tekke’dir” açıklaması yapmıştı. Celal Genç’in bu sözleri yeni bir tartışmanın da fitilini ateşledi. Bordo-mavili taraftarların büyük bir bölümü, Celal Genç’e karşı çıkarken, Ünal Karaman’a ise destek mesajları yağdı. Peki bu olayla ilgili konunun muhatabı ne düşünüyordu? Bunu Fatih Tekke’ye sorduk. Trabzonspor’un eski yıldızı, futbol dünyasının yeni teknik direktörü Fatih Tekke Karadeniz’den Osman Başkır’a şu açıklamaları yaptı: 

TEKKE: HİÇBİR ŞEYİ SORUN ETMİYOR

“Öncelikle bu düşüncelerinden dolayı Celal Genç hocamıza teşekkür ediyorum. Ancak şu anda Trabzonspor’un başında son derece başarılı ve çok sevdiğim bir ağabeyim Ünal Karaman var. Ünal abi, tüm imkansızlıklara karşın, Trabzonspor’da önemli işler yapıyor. Gençlerle başarılı bir şekilde gidiyor. Yaşanan onca sıkıntıya karşın hiçbir şeyi sorun etmiyor. Yönetimin arkasında durması da önemli bir olay. Bizler de Ünal abiye destek olmalıyız. Tüm Trabzonspor camiası olarak hocanın yanında olmalıyız ve bunu hissettirmeliyiz.”

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Mustafa Atakan
3 yıl önce
Bu Karadeniz gazetesi neyi amaçlıyor?Yıllardır yaşanan bölünme yetmedi mi acaba?Şu an Trabzonspor un hoca sorunu mu var?
Akin guntepe
3 yıl önce
Kaptani da bu yakisir hebberaber unal hocanin yanin dayiz disardan comaklamayin artik
gurol uzun
3 yıl önce
fatih tekkeyede bu yakisir helal olsun.
onur özkurt
3 yıl önce
Ünal hocayı yiyemeyeceksiniz...
Hızır üzümcü
3 yıl önce
Adamın löpcüğüsün kaptan
Abmet Güneş
3 yıl önce
Bunca çomak sokanlara rağmen delikanlı gibi cevap vermişsin tebrik ederim.lastikli cevap vermemişsin soruyu soranda belki bunu isterdir ama sen bu oyuna gelmemişsin.
Kaan
3 yıl önce
Tebrikler Fatih Tekke.
ahmet tulumen
3 yıl önce
harika cevap teşekkürler büyük kaptan
Fatih
3 yıl önce
Fatih e de bu yakışırdı. Açıkçası Ünal Karaman a yardımcı hoca olarak düşünülebilir
emre
3 yıl önce
aynen
mulla balaban
3 yıl önce
Fatih Tekke sevdiğimiz bir isim teknik direktörlük için kendini yetiştirmesi lazım camiayı bölmenin kimseye faydası olmaz bu sene o kadar olumsuzluğa rağmen takım başarılıdır ve Ünal Hocayla devam edilmelidir başarı için istikrar ve sabır şart
prof.dr. hasan yılmaz7erzurum
3 yıl önce
Büyük kaptan süpersin. Ünal hocamıza sahip çıkmalıyız.
Muhammet Çelik
3 yıl önce
İmkansızı başaran yönetim teknik heyet takdir edilmeli hoca transfer konuşmak art nuyetlilerin kötülük tohumlaridirvaz geçin.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap