SON DAKİKA

Haber > Fatih Erdöl; 'Trabzonlu omurgalı insandır haksızlı

Fatih Erdöl; 'Trabzonlu omurgalı insandır haksızlı

12 Şubat 2019 Salı - 11:07

“Maalesef TFF’de Trabzonspor’u temsil eden arkadaşlar şimdi orada 3 maymunu oynuyor. Ali Dürüst Galatasaray’ın hakları yendiği için görevi bıraktı. İs

TFF’DE SAHİPSİZ KALDIK

TÜRKİYE Futbol Federasyonu’nda görev yapan, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu eski üyesi Fatih Erdöl Karadeniz’e konuştu. Trabzonspor’un son dönemlerde sahipsiz kaldığına dikkat çeken Erdöl, “Galatasaray karşısında Ümit Öztürk ciddi hatalar yaptı. Aslında bu sezon yapılanlar ne ilk ne de son. TFF, belli ki Trabzonspor’u sahipsiz görüyor. İstediklerini yapıyorlar. Bir taraftar 17-18 yaşında çocuklar. Diğer yanda 20-30 milyon Euro’luk futbolcular. Neden korkuyorlar anlayamadım? Bu çocukların emekleri çalınıyor” dedi.

ORADA NEDEN DURUYORSUNUZ?

FATİH Erdöl sözlerini şöyle sürdürdü: “Konuşsam olmuyor, susmayı kendime yakıştıramıyorum. Ben PFDK’da görev yaparken Trabzonspor’a haksızlık yapıldığı için görevimi bıraktım. Ancak şu anda Trabzonspor’u orada temsil edenler koltuğa yapışmış bir şekilde her şeyi görmezden geliyor. Ali Dürüst, Galatasaray’a haksızlık yapıldığı için görevi bıraktı. İstediğini elde edince de döndü. Ya bizimkiler ne yapıyor? Hiçbir şey. Ben soruyorum onlara; orada hala ne diye duruyorsunuz? Varlık sebebiniz nedir?”

Haber: Mehmet KARAGÖZ

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap