SON DAKİKA

Haber > Fatih Altaylı’dan hem Trabzonspor’a hemde Cemil Usta’ya saygısızlık

Fatih Altaylı’dan hem Trabzonspor’a hemde Cemil Usta’ya saygısızlık

02 Temmuz 2019 Salı - 09:59

Gazeteci Fatih Altaylı’nın yorumcu olarak katıldığı programda söylediği sözler Trabzonspor taraftarları tarafından tepkiyle karşılandı.

TFF’nin almış olduğu karar ile birlikte 2019-2020 futbol sezonunun ismi 'Cemil Usta Futbol Sezonu' olarak oynanacak.

Trabzonspor’un efsane kaptanı Cemil Usta’nın isminin sezona verilmesini canlı yayında yorumlayan Gazeteci Fatih Altaylı’nın sözleri Trabzonspor taraftarı tarafından tepkiyle karşılandı.

"Cemil Usta deyince aklıma kaburgacı Cemil Usta" geldi diyerek söze başlayan Altaylı’nın cümleleri saygısızlık olarak değerlendirildi ve sosyal medya tepki mesajlarıyla adeta yıkıldı.

KABURGACI CEMiL USTA

Altaylı’ya sorulan Cemil Usta Sezonu ile ilgili soruya "Cemil Usta ismini ilk duyunca çok şaşırdım. Yıllar önce Diyarbakır’a gittiğimde kaburga yediğim bir yer vardı.İlk duyduğumda Kaburgacı Cemil Usta sandım" sözleriyle başladı. Moderatörün, Cemil Usta’nın "Ben Trabzonspor Kaptanıyım başka takımın kaptanın arkasında sahaya çıkmam" sözlerini hatırlatınca cümlelerini değiştiren Altaylı Trabzonspor’da bir çok değerin çıktığından bahsetmeye başladı. Ancak bu cümleleri de Trabzonspor taraftarın tepkisinden kurtaramadı.

TRABZONSPOR'UN BORÇLARININ YAPILANDIRILMASI

Trabzonspor'un borç yapılandırması yapan ilk kulüp olmasını 'Trabzonspor kayırılıyor' olarak yorumlayan Altaylı, tüm kulüplere yapılacak yapılandırmayı sadece Trabzonspor’a yapılacakmış gibi yorumlayarak "Trabzonspor, devlet tarafından bir miktar kayrılıyor. Trabzonspor, şimdiye kadar gelirinin çok ötesinde harcamalar yaptı, borçların ödenmesinde zorluk olduğu için, Trabzonspor da bölge için önemli bir kulüp olduğu için bir miktar kıyak yapıldı. Yapılmasın demiyorum ama diğer kulüplere de haksızlık olmasın" ifadelerini kullandı.


Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
4
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Gerçek ts
21 gün önce
Ts hakemler tff tarafından katledilirken neredeydin fatih efendi.. Yapılandırma tüm kulüplere yapıldı be.. Utan utan..
BOZO
21 gün önce
FATİH ALTAYLI BE SÜLALEN AİLE TOPLUMUN DAN KAC TENE DOER CEMİL RUHLU İNSAN VAR DOZER CEMİL GİBİ VATANI SEVEN BİR KİŞİ VEYA BAYDAŞ VAR SENİN GİBİ İBNELE R OLDUKCA TRABZON HER ZAMAN SAYGINLIĞI HAK EDER SENİN GİBİ İBNELE OLDUKCA İST ANBU UŞAGI OLDUK CA BİZ SENİ VE SENİN GİBİLERİ ADAM VARİNE KOYMUYORUZ İBNE DİYE TASMA İLE DOLAŞTIRIYORUZ
TS
21 gün önce
Yalaka..
?
21 gün önce
devlet tarafından kayırılıyor diyorsun ama .....tff ve hakemler tarafından doğranılıyor hiç demedin ... seniii ????....

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap