SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Eyvah, Newton gidiyor galiba

Eyvah, Newton gidiyor galiba

22 Ekim 2020 Perşembe - 10:15

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, dün medya ile yaptığı sohbet toplantısında teknik direktör Eddie Newton’un her şartta arkasında duracaklarını söyledi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun bu açıklamaları büyük yankı uyandırırken bordo-mavili taraftarlardan ilginç yanıtlar geldi.

Sosyal medya üzerinden görüşlerini paylaşan taraftarlar, “Eyvah ki eyvah. Başkan, ‘Eddie Newton’un arkasında duruyoruz’ demiş. Bu İngiliz hoca için büyük tehlike. Çünkü ne zaman böyle açıklamalar gelse hemen arkasından teknik adamlar kovuluyor” dediler.

Beğendim
8
Sevdim
16
Beğenmedim
9
Üzgün
1
İnanılmaz
3

Yorumlar


550

Recep demirkır
1 yıl önce
Allahını seven sabretmeyi öğrenelim Trabzon'a nevtondan iyi hoca gelmez futbolcular çalışmıyor biraz çalışsınlar profesyonel olsunlar futbolu meslek olarak ciddi düşündüklerini başarı gelir SABIR Trabzonu nsokağa atacak parası yok
Jaja coelho
1 yıl önce
Felaket tellali gibisiniz
Ahmet Bir
1 yıl önce
Trabzon büyük ve her zaman şampiyonluk adayı bir klüp. Bu durumu gözetilmeli ve taraftarlarının görüş ve istekleri de dikkate alınmalıdır.
0661
1 yıl önce
gelecek bir maç daha heba edilmiştir, bu çıtkırım futbolcularla ve yürümesi bile tuhaf hocayla asla ve asla olmaz böyle de gitmez.
futbolsever
1 yıl önce
Başkanımızın son zamanlarda verdiği en isabetli karar, teşekkürler. Haydi uşaklar bu hafta hedef 3 puan, başarılar dilerim.
Ayan
1 yıl önce
İşiniz gücünüz adam gömmek
Toprak
1 yıl önce
Newton hoca ligimizin üstünde bir futbol aklına sahip ancak futbolcular ona ayak uyduramiyor anlamak istemiyor hoca gitsin baskasi gelsin canavar kesilirler ve bizde kilit adam edgar ve hossaini bunların jokerliginden yararlanmaliyoz onliberoda oynatilmali hossainiyi oynat on liberoda işler iyi gitmese çek stobere edgari sağ beke veya on liberoya devam et ayrıca fener maçını kazanacağımı düşünüyorum onlar stresli alanya maçını kazanırsa bekle sonra vur feneri caneri ozanı kitle ve duran toplara dikkat stoberlerin arasına at topu işi bitir
ALİ KARA
1 yıl önce
İŞİNİXZ GÜCÜNÜZ TS DA KAOS OLSUN HOCA GİTSİN FIUTBOLCU GİTSİN İSTEDİĞİNZ KİŞİLER BAŞKAN OLSUN....
Kastamonudan
1 yıl önce
Artık bir kaç seneyi bir hocayla bitirmeyi Trabzonspor da öğrenmeli.Aksi takdirde hep İstanbul takımları kazanacak.
Ayan
1 yıl önce
Sizin Trabzonspor için hayırlı bişey söylediğiniz duyulmamış zaten hep yoldaki taş olun

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap