SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Eddie Newton bu rakamları gösterdi ama ikna edemedi

Eddie Newton bu rakamları gösterdi ama ikna edemedi

05 Kasım 2020 Perşembe - 11:20

Trabzonspor'da görevine son verilen Eddie Newton, takımın istatistiklerini yönetimle paylaşmasına rağmen kalmaya ikna edemedi.

Trabzonspor’da görevden alınan teknik direktör Eddie Newton, Başkan Ahmet Ağaoğlu’na istatistikleri sundu.. geçen sezonu şampiyonluk yarışında tutan istatistikleriyle kendi takımının yakaladığı istatistikleri karşılaştırdı. Daha çok topla oynayıp daha isabetli bir takım yarattığını diğer istatistiklerin de arkadan geleceğini söyledi. Ancak ikna edemedi.

2019-20 2020-21

14.1 Şut 10.3

5.2 İsabetli şut 4.3

50.7 Topa sahip olma 51.4

82.6 Pas yüzdesi 83.0

12.9 Adam geçme 12.3

Beğendim
3
Sevdim
5
Beğenmedim
11
Üzgün
4
İnanılmaz
6

Yorumlar


550

Eddie Newton
1 yıl önce
Ben bu yükü kaldıramazmışım gibi yorumlar yapıyorsunuz. Geçen seneki takımdan sahaya 4-5 oyuncu sürebildim, geri kalanların hepsi yeniydi. Bir sürü oyuncu gitti, kalanların bir kısmı sakat, bir kısmı hasta, bir kısmı covid. Ayrıca takımınızda taktik diye bir şey yok. Oyuncular ayakta durmayı beceremiyor, pas verme konusunda acizler, kendi kalelerine gol atıyorlar. Ben bunlara top oynamayı mı öğreteyim yoksa taktik mi vereyim? Benim yerime Mourinho bile getirseniz bu oyuncuların adam olması bir kaç yıl sürer. Bol şans. EN
Sezgin
1 yıl önce
Trabzon kümeye.
Murat
1 yıl önce
Arkadaslar olmayacagi belliydi newton bu yuku kaldiramazdi kaldiramadi
Orhan kibar
1 yıl önce
En az 1 ay daha sabredilmeliydi ama yönetimin kararına saygı göstermek lazım
Cemal
1 yıl önce
İstifa ettirince bir yerlerinize kına yakarsınız artık. Çapsızlar...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap