SON DAKİKA

Haber > Denizci; 'Abdülkadir sezon sonunda 50 Milyon Euro

Denizci; 'Abdülkadir sezon sonunda 50 Milyon Euro

10 Ocak 2019 Perşembe - 09:41

Trabzonspor'da yönetim kurulu danışmanlığını yapan efsane Ali Kemal Denizci, Karadeniz’e özel açıklamalar yaptı.

Antalya’da bulunan Ali Kemal Denizci, kampın aile ortamında geçtiğini dile getirdi. Denizci şunları söyledi: ‘’Sezon başında küme düşer korkusunu yaşayan bir şehirdik. Kümede kalalım yeter diyor duk. Kendi çocuklarlımıza ve gençlerimize verilen değerle bugünlere geldik. Önemli olan bu formayı giyen gençlerimize güvenip onları takıma aşılamak önemli. Hiç düşünmediğimiz futbolcu bile bu takımda rahatlıkla oynar havası esiyor kampta Şuanda biz geçmiş yaşadığımız birlik beraberlik aile ortamını görüyorum ve yaşıyorum. Kampa katılan gençlerin bu takımda oynama havaları var.

GENÇLERE GÜVENELİM

Trabzonspor’un eksikleri var. Yok değil, Bunlar var diye transfer yapılacak anlamına gelmez.  Transfer yapılsa da yapılmazsa da bu gençlere güveneceksin. Gençler başarıya aç. Trabzonspor belki ligin 2’nci yarısında çok şeyler yapabilir. Belki sezonu 5’nci bitirebiliriz. Bu planlamayı devam ettirdiğimiz takdirde Trabzonspor bir iki sene sonra rahatlıkla şampiyon olur. Bu plan bozulmasın yeter. Onun için eski günlere dönmemek için gençleri ön plana çıkarmamız şart. 

GENÇLERİMİZ SEMBOL VE İDOLDÜR

Abdulkadir Ömür, Yusuf yazıcı, Uğurcan ve Hüseyin’i kesinlikle hiçbir yere vermem. Abdülkadir Ömür’e 20 milyon Euro verdiler. Ancak onu kesinlikle vermem. Bu gençler, Trabzonspor’un sembolü. Bir sene oynatırım Abdülkadir’in fiyatı 50 milyon Euro olur. Onlar Trabzonspor’un bir simgesi, sembolü. Bu gençlerin yarınları var. Bir yıl sonra farklı bir şekilde gidebilirler. Bunları yok edersek Trabzonspor’u farklı yerlere sürükleriz. Sonra dönüşü olmayan yola gireriz. Şuna herkes emin olsun ki bu oyuncularımızın fiyatları hiçbir şekilde düşmez. 

YABANCI OYUNCULAR UMRUMDA DEĞİL

Yabancılardan, şu gidecek bu gidecek, inanın ki hiç önemli değil. Kim giderse gitsin. Umrumda değil. Yeter ki kendi gençlerimize güvenip inanalım. Burak gittiğinde de ‘Şimdi kim gol atacak?’ deniyordu. Peki Trabzonspor Burak gittikten sonra gol atmadı mı? Ligi nasıl ikinci sırada bitirdi?

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap