SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Bakasetas üzerinden Trabzonspor’a oyun oynanıyor

Bakasetas üzerinden Trabzonspor’a oyun oynanıyor

14 Nisan 2021 Çarşamba - 16:51

Trabzonspor'da üst üste Bakasetas'ın mevkisinde oynayan isimlerin transferde adının geçmesi yönetimi kızdırdı.

Trabzonspor’a inatla forvet arkasında Bakasetas’ın oynadığı 9.5 numara mevkiinde isimlerin yazılması sıkıntıya neden oldu… önce Quaison sonra Emre Akbaba şimdi de Jovetic. Kariyeri boyunca ikinci forvet olarak oynayan Karadağlı forvetin Trabzonspor’a yazılması dikkatlerden kaçmadı. Quaison yazıldığında, “dedikodu”, Akbaba yazıldığında “tesadüf” denildi. Ancak Jovetic’in Trabzonspor’a yazılması artık “kötü niyet” olarak algınlandı.

Bordo-mavili yönetim sadece bir ay içinde 3 kez üst üste Bakasetas’ın mevkisinde oynayan Quaison, Akbaba ve Jovetic’in yazılması üzerine harekete geçme kararı aldı.

Ağaoğlu’nun benzer dayanaksız dedikoduların devam etmesi durumunda çok sert açıklamalar yaparak failleri camiaya “bunlar bizi karıştırmak istiyor” diyerek ifşa edeceği konuşuluyor.

Beğendim
28
Sevdim
5
Beğenmedim
9
Üzgün
4
İnanılmaz
7

Yorumlar


550

djanini hücumun kralı
1 yıl önce
djanini mi..2. yarı lişgde ts un en iyi oyuncusu..ts fan sen ts fasnlıyorsun....bu takımn en iyi hücum kanat oyuncusu o..yanındaa bi sorloth olsa çok asist yapardı ona...
ERAY ARSLAN
1 yıl önce
TESADÜF
Alp61
1 yıl önce
Kim ne yazarsa yazsın.o oyunçuları almak veya almamak size kalmış. Gereksiz oyuncuları satın. Birkaç iyi alternatif oyuncu alın.
Nadir
1 yıl önce
Trabzonspor un futbolcu izleme komitesi kg işini yap yapamiyorsan brak başkaları yapsın
TS FAN
1 yıl önce
Koita çok iyi ya joveticleri beğenmeyin.Bakasetas i da ekuban in mevkisine aldınız sonuçta.Baksetas ile Anthony kalsın Yunus Mallı ekuban djaniny ve Afobe gönderin adam gibi golcü getirin şu takıma , koita nedir be?
Cevdet
1 yıl önce
İyi de Bakasetas hiç sakatlanmayacak mı, hasta olmayacak mı, kart görmeyecek mi? Bu takım liderliğe oynamak istiyor ise her mevkide en az iki iyi adam olmalı. Şu andaki durum ortada.
Habip Alemdar
1 yıl önce
Trabzondaki bizans oyunları trabzonspor tarihinin her dönemi faaliyet halindedir. Küçük olsun bizde kalsın bizim oyuncağımız olsun derler, yadırganacak bir durum yok bizans bizanslığını yapacak.
👍 Ts haber
1 yıl önce
Malamat olduk vallahi adam gibi dedi kodusuz bir transfer yapamıyoruz. Karılar hamamına dönüyoruz adeta, kimse bize oyun filan oynayamaz yeterki biz kendimiz o oyuhavasinda oynamayalım NOKTA
Gökhan Afşar
1 yıl önce
Bence bakasetas Trabzonspor a çok uydu uzun yıllar oynasın Trabzonspor da başarılar
metin
1 yıl önce
Ulan bu isimleri yazan siz değilmisiniz. transfer haberlerinde hergün birini alıp satıyorsunuz. Trabzonsporu karıştırmak için elinizden geleni yapıyor sonra masum ayaklarına yatıyorsunuz. hep aynı haltı yiyorsunuz

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap