SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Arda Turan: Trabzonspor şampiyonluğu %100 hak etti

Arda Turan: Trabzonspor şampiyonluğu %100 hak etti

29 Haziran 2022 Çarşamba - 11:11

Arda Turan Trabzonspor'un hakkını teslim etti

Galatasaray ile yollarını ayıran Arda Turan, TV100 ekranlarında yayınlanan Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programına konuk oldu.

Samimi açıklamalarda bulunan Arda Turan şampiyonluk için gönlünün Galatasaray’dan geçtiğini fakat Trabzonspor’un önde olduğunu belirtti.

Daha önce bu söylemlerde bulunan sunucu Candaş Tolga Işık'ın  "Futbol kamuoyunda bir kısım 'Trabzonspor desteklendi' dedi. Ne düşünüyorsun?" dedi.

Bu soruyu cevaplandıran Arda Turan: %100 hak ettiler. O kadar ucuz ki. Böyle bir söylemi asla kabul etmem. İnsanların emeğini başardıklarını 40 senedir Trabzon halkının beklentisini yapılan  antrenmanlarını bu kadar ucuz söylemle atmayı acı ve ucuz görüyorum. Sosyal medyamdan da yazdım.    Çok iyi oynayarak ve hak ederek kazandılar. Bize de tebrik etmek düşer." dedi. 

Arda'nın bu söylemleri Trabzonsporlu taraftarlar tarafından büyük beğeniyle karşılandı. 

Beğendim
10
Sevdim
4
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Gerçek taraftar
1 ay önce
Yıllarca hakemlerin katkılarıyla şampiyon olanlar, şimdi ağlamaya başladılar, mendillerinizi saklayın, daha cok ağlayacaksınız😂😂
Krdz
1 ay önce
Bakalım bu sene kimi şampiyon yapacaklar.Büyük ihtimalle Fener.Çok ağlayanı şampiyon yapıyorlar.
MLH
1 ay önce
bu sözler üzerine ki güneş balçıkla sıvanmaz ardayı göklere mi çıkaracağız itiraf etselerde etmeselerde bileğimizin hakkıyla aldığımızdır ŞAM Pİ YON LUK
Mustafa Gurban
1 ay önce
Helal Olsun Arda Turan aynen öyle 40 sene sonra yaşanan Şampiyonluk sevincini tebrik etmemek kötü niyetli olmaktan ziyade hasetlik ve düşmanlıktır.Arda Turan çok çok doğru konuştu helal olsun.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap