SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Alt yapı madeni!

Alt yapı madeni!

11 October 2017 Wednesday - 10:06

Altyapısından Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı gibi genç oyuncuları A takıma kazandıran Trabzonspor’da yönetim, bu konuda yeni kazanımlar elde etmek iç

Hem maddi hem de sportif anlamda başarılı olmayı hedefleyen bordomavili yönetim, kulübün geleceği için altyapıya yöneldi. Altyapısından yetişen Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı gibi isimlerin A takıma kazandırılması ve ortaya koydukları performansla dikkat çekmeleri üzerine Trabzonspor yönetimi, yeni isimleri A takıma kazandırabilmek için yeni projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor. Yönetim kurulunun haftalık olağan toplantısında da gündemin altyapı olduğu, tüm yaş gruplarındaki özel oyuncular için detaylı bir rapor istendiği belirtildi.

ÖZEL İDMAN PROGRAMI

Bordo-mavililerde altyapı kategorilerinde yer alan oyuncular arasında öne çıkanların belirlendikten sonra bu futbolcuların beslenme, aile, sosyal ve çevresel faktörleriyle yakından ilgilenileceği, ayrıca ekstra idman programları da hazırlanacağı öğrenildi. Başkan Muharrem Usta'nın da zirvede yarışacak bir Trabzonspor'da genç isimlerin de daha kolay kendini gösterebileceği düşüncesinde olduğu, hem sportif başarı hem de kulübün geleceği için altyapıya önem verdiği kaydedildi.

YAKINDAN İLGİLENİYOR

Bu arada Muharrem Usta'nın da genç oyuncularla yakından ilgilendiği bildirildi. Usta'nın her ay genç futbolcularla bir araya gelerek özel görüşmeler gerçekleştirdiği, ayrıca Usta'nın Jose Sosa, Burak Yılmaz ile Olcay Şahan gibi takımdaki tecrübeli oyunculardan da gençlere ağabeylik yapmalarını ve onlarla özel olarak ilgilenmelerini istediği ifade edildi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap