SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Ahmet Ağaoğlu'ndan beIN Sports'a tepki

Ahmet Ağaoğlu'ndan beIN Sports'a tepki

13 June 2020 Saturday - 15:39

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Göztepe maçının ardından A Spor'a konuştu. 

LİDERİN MAÇI NEDEN İKİNCİ KANALDAN VERİLİYOR?

Yayıncı kuruluş ikinci kanaldan yayınladık. Liderin maçını ikinci kanaldan yayınlamak nasıl bir düşüncenin ürünüdür? Bunu anlamıyorum. Liderin maçı varsa liderin maçı birinci kanaldan yayınlanır. Hangi takım olursa olsun. 

"TARAFTARSIZ FUTBOLUN TADI YOK"

Bu maçı Göztepe taraftarlarıyla oynamak ayrı bir zevk olacaktı ama ondan mahrum kaldık. İnşallah önümüzdeki yılda oynayacağımız maçlarda artık statlarımızda, seyirciyle oynarız. Seyircisiz futbolun gerçekten zevki yok. Bu bir mecburiyet. Mücaelenin bir parçası ve gereğini yerine getirmek zorundayız. 

"ENDİŞLERİM VARDI"

10 kişi kalmamıza rağmen takımın performansını beğendim. 3 haftadır tüm antrenmanları izliyorum. Böylesi bir mücadelede 10 kişi kalmamıza rağmen iyi oynadık. Geriye düşsek de maçı çevireceğimiz inancındaydım. 90 gün futboldan uzak kalındı. Bu işin psikolojik tarafı var. Ne şekilde takımı etkileyeceği yönünde endişelerim vardı ama o endişeler yersiz kaldı. 7 maçı da aynı ciddiyet ve mücadeleyle oynamak zorundayız. 

"HEDEFİMİZ 2+1 SÜPER KUPA DA VAR"

Fenerbahçe, zirve mücadelesinin gerisinde kaldı. Ligde fazla beklentisi yok gibi görünüyor. Tabi kimsenin emeğine saygısızlık etmek istemiyorum. Kupaya Fenerbahçe biraz daha fazla önem veriyor. Vermesi de doğal. Bizim hedefimiz 2 kupa. Hatta 2+1 Süper Kupa da var. 

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Oflu
7 ay önce
Terbiyesiz yayıncı kuruluş. Lig liderinin maçını 1. kanaldan yayınlamamak saygısızlığın en büyüğüdür. Allahım, dua ediyorum ki Trabzonspor'un yediğiniz hakları sizlere haram olsun. Yayıncı kuruluş, İnşallah iflas edersiniz. Bu dünyada sanki başka yayıncı kuruluş yok?
Şakir
7 ay önce
Birde o terbiyesiz fenerbahce yönetiçisi var herkes haddini bilecek diyen onunla ilgilide konuş sayın başkanım şikebahçe Allah bildiği gibi yapsın sizi
yorum
7 ay önce
sadece bu değil trabzonspor yayını 20.40 başladı öncesi mi beşiktaş gs maçlarını izledik

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap