SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Ahmet Ağaoğlu'ndan Ali Koç'a cevap: ''Trabzonspor kulübü kimsenin muhasebesini tutmuyor''

Ahmet Ağaoğlu'ndan Ali Koç'a cevap: ''Trabzonspor kulübü kimsenin muhasebesini tutmuyor''

18 October 2020 Sunday - 13:28

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına yanıt verdi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un "Geçen sene araba fiyatına transferler yapıldı kimse bir şey demedi. Söz konusu Fenerbahçe olunca böyle oluyor." sözlerinin kendisine hatırlatılması üzerine konuştu. 

AHMET AĞAOĞLU'NUN SÖZLERİ

"Bizim verdiğimiz para ortada. Trabzonspor kulübü kimsenin muhasebesini tutmuyor. Bu da 2. Geldiğimizden bu yana yaptığımız transferler ortada. Trabzonspor yapmış olduğu her tasarrufun KAP'a paylaşmak zorunda olan bir kulüp. Trabzonspor üzerinden kimse muhasebe yapmasın. Trabzonspor kulübü geçen sene 16 milyon euro maaş ödediği kadroyla mücadele etti. Bu sene de 15.8 milyon euro net maaş bütçemiz. Bizim defterler açık. 

"HAKEMLERLE İLGİLİ ENDİŞEM HEP VAR"

Hakemlerle ilgili endişem hep var. Ciddi sıkıntıların olduğu aşikar. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Göztepe, Başakşehir hepsi kendi özelinde aynı derecede önem taşıyan maçlar. Hiçbir maçı diğerinden ayrı tutmak mümkün değil. Geçen sene Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray maçlarında mağlubiyetimiz yok ama teorik olarak baktığınız zaman bu maçta puan kaybetmez dediğiniz maçlarda kayıplarınız var. Fenerbahçe maçına gideceğim ama stada giremeyeceğim. 

Beğendim
4
Sevdim
4
Beğenmedim
2
Üzgün
0
İnanılmaz
2

Yorumlar


550

Akın
6 gün önce
Afyok 03 fener opera dinliyorum hırsız takımın hırsız taraftarı host kendi çöplüğüne yoksa a....nkokoko....hımmmm
Murat keles
6 gün önce
Sene hep 2011...şike sezonunu fenevbahce açtı..
Ali Aykut
7 gün önce
Ağız ishali bay Ağaoğlu, çeneyi bırak da takımının haliyle biraz ilgilen.
Afyok03
7 gün önce
Bu sene gitmeyim dedin dimi kendin ce UEFA sana ceza da vermedi her şeyin açık dürüstsün dimi ne demişler alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste sevgili Ağaoğlu ! Siz hepiniz biz tekiz gelin gelebilirsiniz son söz Fenerbahçe 👍💙💛😉
a.bakır
6 gün önce
ağa oğlu fenerimi söndürdü siz onu kaçan başkanınız aziz yıldırıma sorun tapeleri görün ona göre yorum yapın sizde ne ar var nede namus FB.bu ülkenin yüz karasıdır işte türkiyedeki futbol nehale geldi görün...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap