SON DAKİKA

Haber > Ağaoğlu'ndan tepki çekecek açıklama; 'TFF'yi asla

Ağaoğlu'ndan tepki çekecek açıklama; 'TFF'yi asla

12 Şubat 2019 Salı - 13:16

Başkan Ahmet Ağaoğlu, TFF ve MHK ile ilgili ilginç cümleler kurdu..

Trabzonspor'da  Başkan Ahmet Ağaoğlu, katıldığı bir TV programında önemli açıklamalarda bulundu. Galatasaray maçının hakemi Ümit Öztürk’e ateş püsküren Ağaoğlu, TFF’yi ise eleştirmedi. Ligin ikinci yarısında Başakşehir ve Galatasaray maçında aynı şeyleri yaşadıklarını ifade eden Ağaoğlu, “VAR olmasaydı, hakem hattı yaptı diyebilirdik. Ama gördüğünü vermemek hata değildir” dedi.

Ağaoğlu Kulüpler Birliği’nin bildirisine imza atmadıklarını belirterek "Herkes duymak isteyeni duyuyor, ben o bildiriye de imza atmadım ama atıldı dendi” şeklinde konuştu. Yabancı kuralı hakkında görüşlerini belirten Ağaoğlu "Kontrollü olarak yabancı futbolcu sayısı düzeltilebilir. Burada önemli olan hedef. Milli takımımız mı yoksa endüstriyel olarak yurtdışına pazarlanması mı.  Pazarlamak ise yabancı sınırlamayabilirsiniz ama kriter getirmelisiniz” ifadelerini kullandı.

TFF ve MHK hakkında da konuşan Ağaoğlu şu ifadeleri kullandı; “TFF, futbol camiasının oylarıyla göreve gelmiştir. Kimse uzaydan getirip oraya oturtmadı.  MHK de TFF'ye bağlıdır ve tasarruf onlara bağlıdır. TFF’yi ateşe atmam. Ciddi şekilde kutuplaşma ortaya çıkarılıyor. Futbol bir oyun, bir zevk. İnsanların zevk alacağı bir şeyi nefrete dönüştürülüyorsa bunun temizlenmesi gerekiyor”

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap