SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Abdullah Avcı şampiyonluğun sırrını açıkladı

Abdullah Avcı şampiyonluğun sırrını açıkladı

30 Mayıs 2022 Pazartesi - 08:35

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, açıklamalarda bulundu.

Tek bir detay kaçırmamak için yardımcılarıyla birlikte gece gündüz çalıştıklarını belirten Abdullah Avcı, "Bu başarıda futbolcular kadar, kulübün bütün çalışanları, yönetimin, taraftarın, herkesin payı var. Ben ve ekibim, bu büyük kulübün başarıya ulaşmasına katkı sunmak için çok çalıştık” dedi.

“Hiçbir teknik direktör bir takımı tek başına şampiyon yapamaz” diyen tecrübeli teknik adam, “Ben ekip çalışmasına son derece inanan biriyim. Ortada bir başarı varsa bu sadece bana ait değil. Bu birbirine inanan, fedakarlık yapan ve çok çalışan ekibimizin işi. Ekibimizde yer alan herkes sezon boyunca aynı özveri ve samimiyetle bu işe sarıldı. Futbolcularımızın performansı, sağlığı, gelişimleri, rakibin durumu vs., onlarca veriyi elde etmek, değerlendirmek, en küçük bir detayı bile kaçırmamak için gece gündüz çalıştık, çok yorulduk ama asla durmadık. Başarıya müthiş özveri ile, birlikte ulaştık” ifadelerini kullandı.

Ligin tamamlanmasının ardından tatile çıkan Avcı, “Birkaç gün dinlendik ama önümüzde çok yoğun bir program var. Bir yandan Şampiyonlar Ligi, diğer yandan yeni sezon planlaması. Ekibimizdeki herkes bu dönemde de çalışıyor. Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerimizi A’dan Z’ye analiz ediyoruz, yeni transferlerle ilgili planlamalar yapıyoruz. Herkes kendi alanında çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

👍 Ts haber
2 ay önce
Şampiyonluğun sırrını bilmeyen yok hocam. Bizimle şampiyonluk mücadelesi veren takımların sınıfta kalması ile şansımızın yaver gitmesinin karışımından oldugumuzu cümle alem biliyor mesela bizim İstanbulda Galatasarayı o futblla yenmemiz adeta kazı kazadan çıktı. Dürüst konuşmak gerekirse

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap