SON DAKİKA

Haber > Abdülkadir ve Yusuf Yazıcı satılmalı mı? Bakan Soylu açıkladı...

Abdülkadir ve Yusuf Yazıcı satılmalı mı? Bakan Soylu açıkladı...

31 Mayıs 2019 Cuma - 12:35

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzonsporlu Abdülkadir ve Yusuf Yazıcı'nın geleceği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzonsporlu Abdülkadir ve Yusf Yazıcı ile ilgili açıklanmalarda bulundu.

Oyuncuların transferlerinin havayı bozup bozmayacağına değinen Bakan Soylu "Kulübün tasarrufudur ama havayı buzmaz. O havaya girdi Trabzon. Şunu yapmak lazım işin ekomomik boyutuna bakmak lazım gerçekçi olması lazım. Trabzon şehri de takımı da iyi değerlendirmesi  lazım.  Hakikaten iyi bir fırsat olursa, Abdülkadir, Yusuf veya diğer arkadaşlar bunu değerlendiriler. Oradaki aktif pasife bakarlar, ama Trabzon havayı yakardı. Kulübün yükünü de geleceğini de görüyorum. Kolay iş değil idame ettirmek önemli. O kardeşlerimizin gidebileceği yerlerin önemi açıksından büyük büyük kulüplerde türk futbolcusun oynamasını isterim. Oynadığı zaman ne kadar mutluysam orada oldugunda da yeniden mutlu olurum. O sürdürebilriliği korumak lazım."

 
Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

400

Sedat

17 gün önce

Başakşehir Kasımpaşa Konya osmanlıspor ve niceleri, el atıp çıkarttığınız ya devrilip gitti, yada yandaş futbolun temsilcisi oldu.devletin işimidir koca koca camialara, seyircisi olmayan rakip takım çıkarıp devlet imkanlarını seferber etmek.. ülkeyi nasıl yönetemediğinizi görüyoruz, sizin zamanınızda batının bol parasını bankalar aracılığı ile satmak uğruna bütün takımları borçlu ettiniz,git işine

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap