SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor korkmasaydı...

Trabzonspor korkmasaydı...

09 Nisan 2017 Pazar - 08:05

Oynamadan maç almak dün akşama nasip olabilirdi. Trabzonspor hakikaten oynamadan üç gol attı, maçı da alabilirdi. Futbolun güzellikleri bunlar. Beşiktaş çok havalanmış. Futbolcular kendilerini dev aynasında gördü.

Ben zaten maçtan önce şunu diyordum: Trabzonspor maçı Beşiktaş’ın havalı şekliyle oynaması, rakibi küçük görmesi gibi havaları yakalarsa galip gelirdi. Bordo-Mavililer, işte bu havada maça çıkan Beşiktaş’ı oynamadan yenmeye çalıştı.

Korktu, ilk yarı gole kadar kedinin fare ile oynaması gibi Beşiktaş Trabzonspor ile oynadı. Ne zaman ki golden sonra biraz kendilerine güvenleri geldi ve oynamaya başladı Trabzonspor. Ben şunu soruyorum: Trabzonspor niye korkak şekilde sahaya çıktı? Son 15 dakika Trabzonspor iyi oynuyordu ve Beşiktaş korkmaya başladı.

O forma büyük forma, yani bunun hakkını vermen lazım, yenil ama hakkını ver. Korktuğun için bu hallere düştün. Trabzonspor korkmazsa, ben bunu yenebilirim diyebilseydi, Beşiktaş’ta bir panik havası olabilirdi. Ama maalesef Trabzonspor bu havayı yaratmadı. Son 15 dakika bunu yaratmaya çalıştı. Ama iş işten geçmiş oldu. Trabzonspor hücum yap madan golleri attı.

Bunu kurtaracaksın, artık maçı bitireceksin ama maalesef Trabzonspor o havada değil. Yönetim şunu düşünecek: Benim bu takım seneye şampiyonluğa oynar mı? Oynamıyor, oynamaz. Onun için olaya daha farklı bakmak lazım. Vatan millet deyip de bir yere kadar gidebiliriz. En son da böyle güzel taraftara çok üzüldüm. Bu taraftar büyük şeyleri hak ediyor ama hakkını alamıyor. Taraftara yazık oluyor.

Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

550

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap