SON DAKİKA

Haber > Şampiyon Akçaabat!

Şampiyon Akçaabat!

07 Haziran 2018 Perşembe - 10:43

Trabzonspor alt yapısına katkı amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Trabzon Futbol Günleri nefes kesen karşılaşmaların ardından sona erdi.

32 TAKIMIN KATILIMIYLA

Bu yıl 32 takımın katılımıyla ikincisi düzenlenen, Geleneksel Trabzon Futbol Günleri, yapılan final maçının ardından sona erdi. Buna göre, Akçaabat Merkez İlkokulu ile Zehra Kitapçıoğlu İlkokulu arasında oynanan final müsabakasını 2-1 kazanan Akçaabat Merkez İlkokulu, turnuvanın şampiyonu oldu. Yavuz Selim İlkokulu ile Yaylacık İlkokulu arasında oynanan 3. Maçının kazananı ise 3-1’lik skorla Yavuz Selim İlkokulu oldu.

ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

Turnuvanın ardından ise ödül töreni düzenlendi. Şampiyon Akçaabat Merkez İlkokulu’nun ödülünü Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, 2. olan Zehra Kitapçıoğlu İlkokulu’nun ödülünü, Trabzonspor Amatör Branşlar, Personel ve Stadyum Koordinatörü Burhan Cahit Erdem, 3. olan Yavuz Selim İlkokulu’nun ödülünü TÜFAD Trabzon Şubesi Başkanı Hayri Tekelioğlu, 4. olan Yaylacık İlkokulu’nun ödülünü Trabzonspor Gençlik ve Geliştirme Teknik Sorumlusu İhsan Derelioğlu verirken, turnuvaya katkılarından ötürü hakemlere teşekkür plaketini ise Trabzonspor Futbol Akademisi İdari Koordinatörü Cemil Canalioğlu sundu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap