SON DAKİKA

Haber > Spor > Ronaldinho ısrarı sürüyor

Ronaldinho ısrarı sürüyor

14 Haziran 2015 Pazar - 17:04

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, "Ronaldinho transferi Antalyaspor için özel bir projedir. Ronaldinho'nun Antalya'ya gelmesini istiyoruz ve

Antalyaspor'un Ronaldinho ısrarı sürüyor. Başkan Gültekin Gencer, kırmızı beyazlı takımın Süper Lig'e yükselmesinin ardından gelecek yıl için kulübün mali dengesini koruyacak, sağlam bir kadro oluşturma amacıyla çalışmalara başladıklarını söyledi.

Teknik heyet ve yönetim olarak transfer çalışmalarını titizlikle yürüttüklerini dile getiren Başkan Gencer, Ronaldinho'yu Antalyaspor kadrosuna dahil etmeyi istediklerini vurguladı. Ronaldinho transferinin, kulübün mevcut transfer çalışmalarından ayrı yürütüldüğüne değinen Başkan Gencer, "Bu transfer Antalyaspor için özel bir projedir. Ronaldinho'nun Antalya'ya gelmesini istiyoruz ve her türlü çabayı gösteriyoruz" diye konuştu. Ronaldinho transferinin Türkiye'deki menajeri Ümit Akbulut aracılığıyla yürütüldüğünü açıklayan Başkan Gencer, "Ronaldinho'yu hem yeni stadın açılacak olması, hem de Antalyaspor için getirmek istiyoruz. Projeyi gerçekleştiremezsek de bir dünya yıldızı ile ilgili farklı planlarımız var" dedi.

 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap