SON DAKİKA

Haber > Pazarspor Teknik Direktörü Ergün Aytekin’den çarpıcı açıklamalar...

Pazarspor Teknik Direktörü Ergün Aytekin’den çarpıcı açıklamalar...

12 Mayıs 2019 Pazar - 12:58

Ergün Aytekin; ''Ekonomik anlamda yalnız kaldık ve bize yeterli destek verilmedi. Eğer verilseydi bu takım çok rahat play-off oynardı”

// İsmail DÜZGÜN // ÖZEL // TFF 3. Lig 2. Grup’ta sezonun bitimine 14 hafta kala göreve getirilen Ergün Aytekin, Karadeniz’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Pazarspor’un ligi 8’inci sırada tamamlamasında başrol oynayan başarılı teknik adam, takımıyla çıktığı 14 maçta 30 puan toplayarak maç başına 2.16 puan ortalaması yakaladı. Aytekin, “İlk hedefimiz kümede kalmaktı, bunu aştık. Bunu aştıktan sonra hedefimiz de değişti” dedi.

Aytekin, “Ekonomik anlamda yalnız kaldık ve bize yeterli destek verilmedi. Eğer verilseydi bu takım çok rahat play-off oynardı. Yönetimimiz sıkıntılar yaşamamamızı çok istedi
ancak istemekle de olmuyor. Bu oyuncular Rize’yi, Pazar’ı temsil ediyor. Şehrin ileri gelenleri bu oyunculara gereken desteği ve ilgiyi göstermeliydi. Bize destek olunmadı. Bu anlamda çok yalnız kaldık” diye konuştu.

Gelirler artırılmalı

“Hem bizim adımıza hem de kulüp adına önemli bir başarı elde ettik, bunu play-off’la taçlandırabilirdik. Ama olmadı. Şunu özellikle belirtmek istiyorum. Kulüpler artık şahıslarla dönecek durumda değiller. Artık federasyonun buna bir çözüm bulması lazım.”

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap