SON DAKİKA

Haber > Spor > Nihat Özdemir'den açıklama! Tribünlere seyirci alınacak mı?

Nihat Özdemir'den açıklama! Tribünlere seyirci alınacak mı?

18 October 2020 Sunday - 11:52

Korona virüs salgını nedeniyle sadece localara yüzde 50 oranında seyirci alma kararı alan Türkiye Futbol Federasyonu'ndan bir hamle daha geldi. TFF Başkanı Nihat Özdemir, tribün alanlarına seyirci alınması için başvuruda bulunduklarını açıkladı.

TFF Başkanı Nihat Özdemir, locaların ardından tribünlere de seyirci alınması için Spor Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı'na gerekli başvuruların yapıldığını açıkladı. TFF Başkanı Özdemir, başvuru sonucunun salı yada çarşamba belli olacağını belirtti.

Tribünlere seyirci alınmasını istediklerini ifade eden Başkan Özdemir, "Sadece Süper Lig değil, 1. Lig, 2. Lig, 3. Lig kulüpleri de dahli olmak üzere hepsi seyirci kapasitesinin belli oranda kullanılmasını istemektedir. Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu'ndan bir ışık alabilirsek seyirci kapasitesini arttıracağız" dedi.

KARAR SALI YA DA ÇARŞAMBA ÇIKACAK

Salı ya da çarşamba günü başvurularının sonucunu öğreneceklerinin altını çizen Özdemir, "Futbol taraftarlarla güzel; kulüplerimizin de talepleri var ve biz de gereken dilekçeleri hazırlayarak hem Sağlık Bakanlığımıza hem de Gençlik ve Spor Bakanlığımıza başvurularımızı yaptık. Biz de kendi görüşümüzü de ekledik, inşallah salı ya da çarşamba günü tribünlerdeki seyirci oranı ile ilgili bir netice elde edeceğimizi düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap