SON DAKİKA

Haber > Spor > Kulis: Aziz Yıldırım kolları sıvadı iddiası

Kulis: Aziz Yıldırım kolları sıvadı iddiası

04 Şubat 2022 Cuma - 20:54

Youtube’da yayın yapan Spor Gecesi programında konuşan gazeteci Gökhan Dinç, Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe başkanlığına aday olmak için girişimlere başladığını belirtti.

Aziz Yıldırım’ı devirerek başkanlığa seçilen Ali Koç, sarı-lacivertli taraftarları büyük hayal kırıklığına uğrattı. 4 senedir özellikle futbolda herhangi bir başarısı bulunmayan sarı-lacivertlilerde, Aziz Yıldırım yeniden başkan adayı olmaya hazırlanıyor.

“SANDIĞA BU KEZ GÖMÜLEN ALİ KOÇ OLUR”

Youtube’da yayın yapan Spor Gecesi programında konuşan gazeteci Gökhan Dinç, Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe başkanlığına aday olmak için girişimlere başladığını belirtti. Dinç yaptığı açıklamada, “Aziz Yıldırım’ın gazetecilerle bir araya gelmesi benim gözümde başkan adaylığına start verdiği anlamını taşıyor. Aziz Yıldırım, Ali Koç’un karşısında başkan adayı olursa sandığa bu kez gömülen Ali Koç olur” dedi.

“BEN FENERBAHÇE’NİN KENDİSİYİM”

24 Haziran 2021’de basın toplantısında konuşan Aziz Yıldırım, “Ben aday olmayacağım. Fenerbahçe’nin geleceğini tehlikede gördüğüm için toplandık.” derken “Her gecenin sabahı olmaz bilin, beni kızdırmayın. Ben Fenerbahçe’nin kendisiyim. Korkuyorsunuz. Beni soyundurmayın yine.” diye ifade etmişti.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap