SON DAKİKAHaber > Spor > Genel Kurul'da gergin anlar!

Genel Kurul'da gergin anlar!

21 Temmuz 2014 Pazartesi - 15:56
TFF Olağan Mali Genel Kurulu toplantısının bitiminde Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz kameraların önünd

Mecnun Otyakmaz, şike sürecinde kendi takımlarının çok hırpalandığını ve bir daha adlarının bu süreçte kullanılmaması yönünde sitemlerini Hacıosmanoğlu'na iletti. Toplantı salonundan yürüyerek çıkan ikili bir süre konuştu ve daha sonra kameralar önünde tartışmaya başladı. "CEZASINI BEN ÇEKTİM" Otyakmaz, Hacıosmanoğlu'na Fenerbahçe ile aralarındaki meseleye girmek istemediklerini ifade ederek, ''Bir taraftan Fenerbahçe bir taraftan Trabzonspor benim takımımı delmeye çalıştı. Benim takımım aslan gibi durdu, cezasını ben çektim. Trabzonspor beni delmeye çalıştı. Bu bir gerçek. Trabzonspor alttan benim futbolcularıma çalıştı'' dedi. 'BENİ BU İŞTEN AYIR' DEDİN Hacıosmanoğlu ise, Otyakmaz'a, "Sen beni bu işten ayır, dedin; ben de seni ayırdım. Tüm Trabzon bana küfür etti" ifadelerini kullandı. Daha sonra her iki başkan iddialarında inandırıcı olmak için çocuklarının üzerine yemin etti. Son olarak Otyakmaz, "Kameraların önünde tartışmayalım" diyerek ayrıldı.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap