SON DAKİKA

Haber > Spor > Emre Belözoğlu'nun Milli Takım defteri açılmadan kapandı

Emre Belözoğlu'nun Milli Takım defteri açılmadan kapandı

21 Temmuz 2021 Çarşamba - 18:47

Milli Takımlar teknik direktörü Şenol Güneş'in yardımcısı olacağı öne sürülen Emre Belözoğlu'ndan vazgeçildi.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’le görüşen ve Güneş'in yeni yardımcı antrenörü olduğu konuşulan Emre Belözoğlu "Desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Beni ve ailemi gururlandırdınız. Şenol Hocamızla görüşmelerimiz devam ediyor; önümüzdeki günlerde süreç netlik kazanacaktır, gelişmeleri paylaşacağız" demişti. 

BAŞLAMADAN BİTTİ

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yakında açıklama yapacağı haberleri gündeme gelirken Odatv'nin edindiği bilgilere göre Emre Belözoğlu'nun Milli Takım'da antrenörlük kariyeri başlamadan sona erdi. 

MİLLİ TAKIM'I YIPRATMAYALIM

Emre Belözoğlu'nun hakkında FETÖ iddiaları, evinde yapılan toplantıların gündeme gelmesi ve sürekli konuşulacağı düşünülerek "Milli Takım'ı böyle iddialar ile yıpratmayalım" düşüncesiyle alınan karardan vazgeçildi. 

Öte yandan Emre Belözoğlu'nun kendi ekibiyle göreve gelmek istediği öne sürülürken bu isteğin de kararda etkili rol oynadığı belirtildi. 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap