SON DAKİKA

Haber > Aziz Yıldırım: ''Tek sorumlu FETÖ'dür''

Aziz Yıldırım: ''Tek sorumlu FETÖ'dür''

27 Mayıs 2019 Pazartesi - 13:45

Yıldırım: "Ben, 'Ne şikesi, memleket elden gidiyor' demiştim. FETÖ'nün yaptığı terör saldırısında 250 insanımız öldü. Bunların sorumlusu FETÖ'dür..

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım 'Futbolda Şike Kumpası' davasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Yıldırım'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;

"Bu dava sadece bizim değil, Fenerbahçe'nin davasıdır. Geldiğimde gördüğüm manzara iyi değildi. Uzun zamandır gelmediğimiz için ortam boş kalmış. Yalan ifadeler veriliyor."
"Ben, 'Ne şikesi, memleket elden gidiyor' demiştim. FETÖ'nün yaptığı terör saldırısında 250 insanımız öldü. Bunların sorumlusu FETÖ'dür. Bunu herkes bilsin. Statlarda hala FETÖ öperasyonları devam ediyor. Bitmedi, bitmeyecek de."

"BİR DAHA FENERBAHÇE'DE GÖREV ALMAYACAĞIM"

"Sakın bölünmeyin. Ortak noktamız Fenerbahçe. FBTV'yi ben kurdum ama bir doğum günümü bile kutlamadı. Ben bir daha Fenerbahçe Spor Kulübü'nde görev almayacağım"
"Üst kimliğimiz Fenerbahçe'dir. Birliğinizi bozmayın, bölünmeyin. Ne Aziz Yıldırım'cı olun ne Ali Koç'çu ne de başka bir şey. Ben bir daha Fenerbahçe Spor Kulübü'nde yönetici olarak yer almayacağım. Ama hayatımı verdiğim bir kulübe küsmem, darılmam mümkün olamaz."
.
Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

550

?

28 gün önce

pişkinliğinde bu kadarı ???

akrep

28 gün önce

Sen büyük adam!!!!sın.Bütün Türkiye yalanlarını yuttu zannediyorsun.Bir açıklaman olmuştu:siz maçların sahada mı kazanıldığını sanıyorsunuz diye.Bu bile şike yaptığının itirafı. Trabzon taraftarı seni çok seviyor!!!!!.Fazla uçma .Uzaklaşma

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap