SON DAKİKA

Haber > Spor > Adil Gevrek yine ortaya çıktı: Trabzonspor etik davranmadı

Adil Gevrek yine ortaya çıktı: Trabzonspor etik davranmadı

03 Haziran 2020 Çarşamba - 15:14

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Guilherme'nin Trabzonspor'a gelmesiyle ilgili konuştu

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Guilherme'nin Trabzonspor'a transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

ETİK DEĞİLDİ

Guilherme'ye büyük takıma gittiği için hak verdiğini söyleyen Gevrek  Trabzonspor'un futbolcuyu kendisinden habersiz davet etmesini etik bulmadığını söyledi.

Gevrek, "Guilherme bizde kiralıktı. 500 bin Euro vermemek için serbest kalma maddesi olarak 40 bin Euro koyduk. Sergen hoca da sezon başında Guilherme'yi bizden istemedi. 'Çok da lazım değil' dedi. Ya 500 bin Euro verecektim ya da 40 bin Euro serbest kalma maddesi koymamız lazımdı. Kulübü bizden bunu istedi. Trabzonspor'un yaptığı etik değildi. Bizden habersiz oyuncuyu Trabzon'a davet etti. Ben en başta buna inanmadım. Maalesef bu oyuncu sözleşmesini feshetti. 40 bin Euro'yu yatırmadan tek taraflı feshetti. Burada bizim hakkımız doğdu. Hatırlı kişiler iki kulübün arası bozulmamak için araya girdiler. Bu oyuncuyu Trabzon'a vermek için araya girmediler. Burada yanlış anlaşılma var. Guilherme transferinden 460 bin Euro bonservis elde ettik. Guilherme büyük takıma gittiği için hak veriyorum." ifadelerini kullandı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Trabzonspor Bu Sezon Şampiyon Olabilir mi?

Yorumlar


550

KAYTAZ
1 ay önce
GEVREK EFENDİ! SİZİN DAVRANIŞINIZ ETİK MİYDİ. DEPREMDE SİZİN FUTBOLCULAR ANTALYA DA. SİZ ALİ KOÇ İLE BİR OLUP. TS YE İFTİRA ATTINIZ. İNSANLARIN CANINA VE ÖLÜLERİNE SAYGISIZLIK YAPTINIZ. BUNU DA TS YIKMAYA ÇALIŞTIN. BUNDAN DOLAYI SANA DERS VERDİLER.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap