SON DAKİKAHaber > Siyaset > Yeniden Refah İttifakın dışında mı? Erdoğan'dan Yeniden Refah açıklaması!

Yeniden Refah İttifakın dışında mı? Erdoğan'dan Yeniden Refah açıklaması!

26 Şubat 2024 Pazartesi - 17:22
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yeniden Refah’ın tavrını biliyorsunuz. Birçok yerlerde Cumhur İttifakı ile hareketi söz konusu değil. Adeta milletvekili seçimlerindeki durumdan şu anda kopmuş vaziyette" açıklamasını yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

BAHÇELİ'DEN ERDOĞAN'A DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları: 

Sayın Bahçeli kibarlığını bir kez daha gösterdi, çok da zengin bir nezaket. Yaşımın miktarınca güller gönderildi, onun yanında yine kendine has estetiği olan bir kalem gönderildiğini söylediler. Doğum yıldönümümü kutladığı gibi Cumhur İttifakı'nın çalışmalarına dair karşılıklı tebrikleştik. Ben yarın Manisa'da olacağım, 31 Mart'ta kadar bu süreci devam ettireceğiz. 

YENİDEN TEFAH AÇIKLAMASI


Yeniden Refah’ın tavrını biliyorsunuz. Birçok yerlerde Cumhur İttifakı ile hareketi söz konusu değil. Adeta milletvekili seçimlerindeki durumdan şu anda kopmuş vaziyette. Kendileri Yeniden Refah olarak bizden ayrılmış olanları veyahut bize karşı olanları aday olarak çıkardılar. Ben onların adını anmadım.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap