SON DAKİKA

Haber > VİDEO | İmamoğlu'nun VİP gerilimi kamerada

VİDEO | İmamoğlu'nun VİP gerilimi kamerada

08 Haziran 2019 Cumartesi - 11:22

Ekrem İmamoğlu'nun Ordu'dan İstanbul'a dönerken havalimanında yaşadığı VIP skandalı büyümeden sakinleştirici tavrı ile yatıştırdığı ortaya çıktı. O anların görüntüleri paylaşıldı.

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, bayramda memleketi Trabzon’da gitti. İmamoğlu’nun ziyareti memleketi Trabzon ve tüm Karadeniz’de büyük heyecan yarattı. İmamoğlu Giresun ve Ordu’da binlerce kişiye hitap etti ve coşku tüm Karadeniz’e yayıldı, vatandaşlar yollarda İmamoğlu’na sevgi gösterilerinde bulundu.

VALİNİN TALİMATI İLE VIP’E ALINMADI

İmamoğlu’nun Ordu’dan ayrılmasında ise bir VIP skandal yaşandı. CHP adayı beraberinde ailesi ile birlikte Ordu Havalimanı’nda valinin talimatı ile VIP salona alınmadı. Havalimanında CHP milletvekilleriyle emniyet mensupları arasında tartışma yaşandı.

İMAMOĞLU’NUN SAKİNLEŞTİRİCİ USLUBU DEVREDE

O anların görüntülerinde İmamoğlu’nun öne çıkan sakinleştirici uslubunu kullandığı ve kalabalığı yatıştırarak CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun’u ikna ettiği görülüyor. İmamoğlu bu tavrı ile skandalı daha da büyümeden yatıştırdı.

Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

550

Naci yavuz

15 gün önce

Şeffaf gazetecilik yapın.ekrem imamoğlunu parlatırken yerel gazete olduğunuzu unutmayın.halk gazetenizi boykot ederse anında dip yaparsınız.bu millet vezirde yapar rezilde yapar

Çayeli li

16 gün önce

Karadeniz Gazetesi siz Imamoğlu nun Avukatımısınız.Bir fotoğraf ile sakinleştirme kararı verdiniz. Yazık yazık

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap