SON DAKİKA

Haber > Tüm adaylar takip altında

Tüm adaylar takip altında

04 Şubat 2019 Pazartesi - 15:46

Unicrow Web/Mobil Uygulama Geliştirme Ajansı tarafından ‘Şehrim İçin Yap’ projesi hayata geçirildi. Proje sayasında adaylar ve seçmenler tek çatı altına buluşacak… Görüş alışverişi olacak 

Trabzon Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde faaliyet gösteren Unicrow Web/Mobil Uygulama Geliştirme Ajansı tarafından ‘Şehrim İçin Yap’ projesi hayata geçirildi. Proje kapsamında yerel seçimler öncesi belediye başkan adayları ve adaylara oy verecek seçmenler, www.sehrimicinyap.com adresinde buluşacak. İnternet sitesi üzerinden adaylar ve seçmen arasında etkileşim sağlanması hedefleniyor.

Unicrow Kurucu Ortağı Hilmi Emre Efendioğlu projeyle ilgili olarak bilgi verdi. Efendioğlu, “Daha yaşanılabilir bir şehir isteğinden doğan "Şehrim İçin Yap" projesi gerek seçmenlerin gerekse de adayların proje fikirlerini; proje adı, açıklaması, fotoğrafı ve kategori, şehir, ilçe filtreleriyle ekleyebilmelerine ve puan vermelerine imkân sağlayan bir platformdur. Temel hedefi; vatandaşların da katkısıyla şehirlerdeki yaşam kalitesini üst seviyelere çıkaracak fikir ve projeleri ortaya koymaktır.

Şehrim İçin Yap projesi, içinde yaşadığımız şehirlerimizin gerçek ihtiyaçlarının belirlenmesinde önemli bir rol üstlenecektir. Adaylar ve seçmenler ekledikleri projelerin takibini kolayca yapabileceklerdir. Seçime giren ve kazanan adaylar Şehrim İçin Yap’taki projelerden esinlenerek projeler geliştirip hayata geçirebileceklerdir. Seçmenlerin hiç bir ücret ödemeden dahil olacağı platforma, adaylar bazı

ayrıcalıklar karşılığında belirli bir ücret ödeyerek kendi ismi ve partileri adına platforma dahil olup, projelerini özel bir şekilde sunabilecektir” dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap