SON DAKİKA

Haber > Temel Karamollaoğlu: ''Özgül ağırlığı en yüksek partiyiz''

Temel Karamollaoğlu: ''Özgül ağırlığı en yüksek partiyiz''

27 Nisan 2019 Cumartesi - 11:41

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu, Saadet Partisi'nin yerel seçimlerde yüksek bir oy oranı olmamasına karşın, 'özgül ağırlıklarının diğerlerine ağır bastığını' savundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen ''Türkiye'nin Meseleleri ve Çözüm Yolları'' konulu konferansta konuştu.

"ÖZGÜL AĞIRLIĞIMIZ ÇOK YÜKSEK"

Karamollaoğlu, "Saadet Partisi bu seçimlerde çok yüksek bir oy almadı ama siyasette özgül ağırlığı en yüksek olan parti, Saadet Partisi'dir elhamdülillah. Biz, bu özgül ağırlığı politikalarımızın doğruluğu ve gerçekçiliği olarak görüyoruz." dedi.

"YÖNETİCİ İNANÇSIZ OLSA DA ADALETLİ OLMALI"

Devletlerin adalet ile yaşadığını vurgulayan Karamollaoğlu, ''Küfürle yönetim devam edebilir, inanmıyor ama devam ediyor. Ama adaletsiz bir yönetimin sürmesi mümkün değildir. Onun için 'Adalet Mülkün Temelidir' buyurmuşlar. Kendi ülkemizde ilk ele almamız gereken konu adaletin tesisidir." ifadesini kullandı.

YORUMLAR

400

METE

27 gün önce

SEN KOS KOCA BIR PARTI LIEDRISIN HEEE ?? EVET ARDAHAN ÜNİVERSİTESİNDE 5.200 ÖĞRENCİ OLUPTA BUNU BILMEYECEK KADAR ACIZ BIR BAŞKAN,BIRAKIN ARTIK ŞU ERBAKANIN YAKASINDAN DUŞUN,İTTİFAK KURDUKALRINA BIR BAK ,,İYİ PARTI =FÖTÖ.HDP=PKK .CHP=ATATÜRK PARTISIYIM DİYEN SENIN GIBI ERBAKANDAN BESLENEN BİR PARTI ,GEC BUNLARI GEC SENDE COK İYİ BILIYORSUN NEYIN NE OLDUĞUNUDA İŞİNE GELMIYOR

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap