SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Son anket sonucu AK Parti gerçeğini ortaya koydu: Çöküş büyüyor

Son anket sonucu AK Parti gerçeğini ortaya koydu: Çöküş büyüyor

30 Ocak 2022 Pazar - 12:38

Son anket sonuçları: Sürekli oy kaybettiği gözlemlenen AK Parti'de işler yolunda gitmiyor. Aksoy Araştırma son araştırmasıyla seçmenlerin temel ihtiyaçlarını karşılayamadığını ortaya koydu.

Aksoy Araştırma şirketi tarafından Türkiye Monitörü 2022 3. Hafta Araştırması  kamuoyuna paylaştı. Son anket sonuçları, seçmenin temel ihtiyaçlarını karşılayamadığını ortaya koydu. Son anket sonuçları verilerine göre, günden güne AK Parti’nin oy oranı yüzde 30’ların altına düştüğü gözlemlenirken Cumhur İttifakı da 50+1’i hedeflerken yüzde 40’ı bile bulamadığı araştırmalarda ortaya çıkıyor.

Aksoy Araştırma ise bu kez seçmen üzerinde temel ihtiyaçlar noktasında bir araştırma yaptı. Son anket çalışmasında seçmene, “Temel ihtiyaçlarınızın ne kadarını rahat bir şekilde karşılayabiliyorsunuz?” sorusu yöneltildi.

Soruya verilen cevaba göre, Türkiye geneli anket sonuçları şöyle:

Hiçbirini rahat karşılayamıyor yüzde 17,2 

Çok azını/Birazını yüzde 65,1

Çoğunu/Tamamını yüzde 17,7

AK Parti seçmeninin yüzde 30,7’sinin ise temel ihtiyaçlarının birazını rahat karşılayamadığı gözlemlendi.

Beğendim
2
Sevdim
1
Beğenmedim
6
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

mustafa D
3 ay önce
alayina gider RTE
Erdo
3 ay önce
Türkiye nin çok ciddi muhalefet sorunu var, Allah akıl fikir versin. Ülkeyi yönetmek gibi bir dertleri yok. Her gün yalan, her gün başka bir saldırı.
kaplan
3 ay önce
Bi ankette ben yaptım.AKP ye bir oy çıkmadı.Buna ben bile inandım.
Ali
3 ay önce
Akp MHP %53.5 alacak hep sizin yaptığınız anketlerin tersi çıkıyor hep takip ediyorum çamur siyaseti yapmayın
61-iyi partili
3 ay önce
Ali HADİ akmhpye söyle ERKEN seçim YAPALIM söyle. Elektriğe doğalgaza akaryakıta vb.her ŞEYE GELEN zamdan sonra akmhp YÜZDE 52 mı alır YOKSA yüzde32 mi görecez.korktugunu seçimden kaçtığını rtenin biliyorsunuz ama ak troller olduğunuz için dillendiremiyorsunuz tabikide.
sandık başına
3 ay önce
iktidarın stratecisi ALGI birisini bulsak ona yüklensek bir de zamlara kim oy verir. 2500tl alan emekli mı 2500dediğin nedir kiraya yetmez ALGI yapıyor aktröller gidecekler seçimden korkuyorlar
HALİL İBRAHİM KESKİN
3 ay önce
TAYYİP REİS SEÇİM KAYBETMEZ SİZ KENDİ HALİNİZE YANIN HAYDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
HALİL İBRAHİM KESKİN
3 ay önce
TAYYİP REİS YAPILACAK SEÇİMDE YİNE HEPİNİZİN HEVESİNİ KURSAĞINDA BIRAKACAK BEKLEYİN GÖRÜN
61-iyi partili
3 ay önce
Rteye söyle fbsine verdirdigi kupayı geri versin tsye. Bir kişi takım tutabilir AMA kongre üyesi olamaz. RTE fb kongre üyesidir.bunun neresi tarafsızlık. Utanmadan şanlı trabzonsporumuzun armasını koyup şike kupasını takımına verdireni savunuyorsun kirli kokan ak trol halil keskin.
hasan
3 ay önce
Fenerbahçe Trabzon un şampiyonluğunu çalmıştır. Tutanakları okuyan her okuma yazma bilen bunu aşikar görür. Bu günün siyaseti bu işlere karışmasaydı Fenerbahçe küme düşerdi. Bu ülkede bu kaos yaşanmazdı. Adalet herkese lazım.
61-iyi partili
3 ay önce
Hasan kardeş haklısın ama şu aktrol halil keskin bir anlamıyor. RTE fb kongre üyesidir VE kupayı şikeci fbsine VERDİ milyonlar BU kanaatte.
Dursun CENGİZ/ÇANAKKALE
3 ay önce
AK Parti de oy kaybı normal. Çünkü tabanı MHP yi yok sayarsa olacak olan bu olur. Körü körüne destek olmaz. ÜLKÜCÜLER ancak VATAN için ileri bakar.
61-iyi partili
3 ay önce
61-CUMHUR İTTİFAK MHP Lİ RUMUZLU; RTE seçimi halka ekonomik külfet olacağı için yapmıyor yazmışsın ama ondan olmadığını ,50+1 alamayacağını bildiği için yapmadığını SENİN gibi troller BİLE biliyor aslında ama dillendiremiyor. RTE dediğin gibi halkı düşünse saati BİLE milyarlarca masraf olan SARAYDA oturmaz günlük masrafı ÇOK fazla o sarayın. Yanı asıl maddi külfet o. RTE SEÇİM kazanmak dışında hiçbir şeyi düşünmez tamam mı akmhp trolü HER yorumuma atlayıp DURUYORSUN zaten farklı rumuzlarla.
HALİL İBRAHİM KESKİN
3 ay önce
NE O ŞİMDİ DE TRABZONSPOR İLE Mİ ALGIYA BAŞLADINIZ BUNLAR UCUZ NUMARALAR YEMEZLER UŞAK BEN TRABZONLUYUM VE TRABZONSPORLUYUM ANCAK RABBİMİN NASİB ETTİĞİ BU GÜZEL VATANI ÜÇ BEŞ NE İDÜĞÜ BELİRSİZKİRLİ İTTİFAKÇILARA BIRAKMAYA NİYETİMİZ YOK BUNU ANLAYIN ARTIK.
61-iyi partili
3 ay önce
YO hayır algı yapmıyoruz ak trol. RTE fb kongre üyesidir VE 2011 şampiyonu fb demiştir ama asıl algıyı SEN yapıyorsun UTANMADAN İĞNEDEN İPLİĞE GELEN ZAMLARI savunuyorsun(rteyi savunarak ). Kendini kaça sattın ak trol. Reisine söyle tsmizin kupasını GERİ versin.
61-iyi partili
3 ay önce
Halil DENEN ak trol, pkkliların bomba koyup göz yummasına ve genellerde şehit vermemize NEDEN olan rtedir açılım da pkk ya tavizler verdiği için .bi laf öğrenmişsin vatan millet diye MUHTEMELEN 17-25 aralık öncesi fethullah sevicilerinden birisindir kesin. Hadi yiyorsa 17-25 aralık öncesine de inin FETÖ mücadelesinde.inemezsiniz çünkü BAKANIN FETÖ İLE fotosu olan negatife yanacak çünkü yada fetöye hocam diyen bahçelide zorda kalacak. Siz koltukta kalmak için vatan millet dersiniz ama yazın orman yangınında evi yananlara sözlerinizi tutmazsınız.
61-iyi partili
3 ay önce
Halil keskin DENEN aktrol vatan millet istismarı yaparsın ama FETHULLAH İLE FOTOSU OLAN NEBATİYE VE ONU O KOLTUĞA GETİREN RTE YE tek lafın YOK. Ha AYRICA eskidende RTENİN hal ve hareketlerinden hazzetmezdim ama seçimi kazanır diyordum ve kazanıyordu ama artık İĞNEDEN İPLİĞE GELEN ZAM rteye seçimi kaybettirecek görüşürüz HADİ ERKEN SEÇİM yapın. Türkiye tarihinde TRABZONDA hiç ekonomik bozukluğa karşı isyan yoktu ama şu an çok kişide var düşün TRABZONDA VAR akpye verdiği destekle bilinen TRABZONDA ÇOK kişi artık OY yok tayyibe diyor dolmuşçular
61-İyi partili
3 ay önce
TAYYİP seçimi kaybedeceğini bildiği için ERKEN saçım çağrılarına kulak tıkadığını aktroller BİLE biliyor. İğneden iplığe yaptığın ZAM sana seçimi kaybettirecek fetöye ne istedilerde vermedik diyen TAYYİP.
61- CUMHUR İTTFAKLI MHP'Lİ
3 ay önce
TAYYİP REİS ALAYINIZI İTTİFAK ORTAĞI GERÇEK ÜLKÜCÜ MHP İLE YİNE SANDIĞA GÖMECEK. BEKLEYİN. SEÇİM ŞU AN İÇİN VAR OLAN EKONOMİK DURUM İÇERİSİNDE MİLLETE DAHA ÇOK KÜLFET GETİRECEĞİ İÇİN YAPILMIYOR. VAKTİ GELİNCE YAPILACAK VE SİZ YİNE DERSİNİZİ ALIP BİR KENARDA PARANOYANIZA PARANOYA KATACAKSINIZ
61-iyi partili
3 ay önce
61-cumhur mhp li diyen BU kadar kendine güveniyor maden RTE seçimden niye kaçıyor. Çünkü kaybedeceğini biliyor. Ha AYRICA liderin BAHÇELİ RTE yi pkk ile yaptığı açılımdan yüce divana gönderecekti o ne oldu. Rte de bahçeliye bunak demişti.
61-iyi partili
3 ay önce
Ne sandığına görmüyorsunuz lan hıyardı siz YÜZDE 7 oda en fazla oyunuz var. Oyunuz az olduğu için milliyetçiligi ayaklar altına aldım RTENİN koltuk değneği oldunuz akmhp trolü. GEÇEN de akpliyim diyorsun DAHA bi kaç gün evvel şimdi küçük ortagami geçtin
61-iyi partili
3 ay önce
61-CUMHUR MHPLI RUMUZLU TAYYİP reisine söyle kongre üyesı olduğu fbsine verdirdiği şike kupasını trabzona versin.trabzon alın terini istiyor. Tamam mı ak trol.hala UTANMADAN şikecilere kupa veren , elektrige YÜZDE 125 ZAM yapan ADAMIN (rte) peşindesiniz.aktrollerde pudracılarda PARA ÇOK tabi
61-iyi partili
3 ay önce
Millete daha çok külfet getireceği için değil ŞU anda bu ekonomide RTE YÜZDE 50+1 alamayacağını bildiği için SEÇİM yapmadığını sende biliyorsun akmhp trolü

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap