SON DAKİKAHaber > Siyaset > Muharrem İnce'den CHP'ye: Ne utanmaz insanlarsınız

Muharrem İnce'den CHP'ye: Ne utanmaz insanlarsınız

01 Mart 2024 Cuma - 10:58
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Mersin adayı Haluk Bozdoğan ve Güzelbahçe adayı Yaşar Üremiş’in adaylıklarının CHP’nin itirazı sonrası düşürülmesine sert tepki gösterdi.

Yerel seçim maratonu, siyasi arenayı hareketlendirmeye devam ediyor.

Seçim için kendi adaylarını çıkaran Memleket Partisi ise CHP ile karşı karşıya geldi.

Mersin'de Haluk Bozdoğan ve Güzelbahçe adayı Yaşar Üremiş'i aday gösteren Muharrem İnce, CHP'nin yaptığı aday itirazlarına sessiz kalmadı.

İki adayın adaylıklarının CHP'nin itirazından sonra düşürülmesinin ardından İnce, ağzına geleni söyledi.

İnce, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;


"Ne utanmaz insanlarsınız"

CHP'nin Keçiören Belediye Başkan adayı İyi Parti'nin il başkanıydı. Bunu nasıl aday yaptınız? CHP'lilere sesleniyorum. CHP'nin yöneticilerine. Ne utanmaz insanlarsınız siz. İyi Parti'den, AK Parti'den MHP'den ne kadar adam varsa hepsini alıp aday yaptınız. Hepsini...

"Memleket Partisi'nden aday olmak isteyen insanlara itiraz ediyorsunuz"

Yenimahalle ve Mamak hariç hiçbir adayınız CHP'li değil. İyi Partili ve MHP'li. Bunları aday yaptınız ama Memleket Partisi'nden aday olmak isteyen insanlara itiraz ediyorsunuz. Adaylıklarını iptal ettiriyorsunuz.

Hiç utanma yok mu sizde? Utanmıyor musunuz? Biliyorsunuz çünkü Haluk Bozdoğan'ın kazanacağını. Siyaseti dizayn ediyorsunuz.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap