SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Muharrem İnce'den bildirici amirallere destek

Muharrem İnce'den bildirici amirallere destek

10 Nisan 2021 Cumartesi - 12:47

Bildirici amirallerin haksız yere gözaltında tutulduğunu söyleyen Muharrem İnce, gözaltıların derhal son bulmasını talep etti.

Türkiye son bir haftadır, Deniz Kuvvetleri'nden emekli 104 eski amiralin milli iradeyi tehdit edip, darbe imaları barındıran skandal bildirisini konuşuyor.

Darbe çağrışımlı bildiriye başta hükümet yetkililerinden olmak üzere vatandaşlardan çok sert tepkiler gelirken muhalefet cephesinden amirallere destek geldi.

O desteklerden biri de CHP'den istifa ederek Memleket Hareketi'ni partileştirme çalışmalarına devam eden Muharrem İnce'den...

İnce, emekli amirallerin gözaltında tutulmasına tepki göstererek Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

DERHAL SERBEST BIRAKIN

Amirallerin derhal serbest bırakılmasını isteyen İnce, "Emekli amirallerin bildirisinden darbe ve mağduriyet çıkarma arayışına girenler; bildirinin başlığını, tarihini ve saatini değiştirip yayınlayanlar hakkında işlem yapmalıdır. Kumpas ortaya çıkmıştır. Günlerdir gözaltında tutulan amiraller derhal serbest bırakılmalıdır" ifadelerini kullandı. Muharrem İnce den bildirici amirallere destek #1

  Muharrem İnce den bildirici amirallere destek #2

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

kaplan
1 ay önce
Bildirinin tarihini değiştirip yayınlamaları bile .bir oyun olabilir.Kendilerini kurtarmak için.Bunuda kendileri yapmıştır.Kurtulmak için.
Doğru söz
1 ay önce
Ömrü vatan savunması uğrunda geçen insanları kendinize acındırarak oy devşirme yani poletik malzeme uğruna haksız ve mantıksız yere suçlayıp süründürmek insanlık dışı adi bir eylemdir. Destekleyenler da Allah'a hesap veremiyecek. Saksıyı çalıştırın.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap