SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Muharrem İnce, CHP'yi eleştirdi: ''İktidara yardım ediyor, sanki ortağı''

Muharrem İnce, CHP'yi eleştirdi: ''İktidara yardım ediyor, sanki ortağı''

21 Ekim 2021 Perşembe - 10:39

Muharrem İnce, isim vermeden eski partisi CHP'yi eleştirerek "İktidara yardım ediyor, sanki ortağı" dedi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Balıkesir'in Susurluk ilçesinde parti teşkilat binasının açılışında yaptığı konuşmada, ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İnce burada isim vermeden eski partisi CHP'yi eleştirdi. "İktidar geçim sıkıntısından çıkmak istiyor" diyen İnce, "Tencereyi, mutfağı konuşturmamak istiyor. Muhalefet de ona yardım ediyor, sanki iktidarın ortağı" dedi.

"Türkiye'yi hep birlikte bu girdaptan kurtaracağız. Türkiye'nin yoksulluk konuşması gerekirken, bir bakıyorsun memurlara talimatı konuşuyor. Öbür gün siyasi cinayetleri konuşuyor." açıklamasında bulunan İnce, "Bu ülkede siyasi cinayetler tabii ki oldu. İktidar geçim sıkıntısından çıkmak istiyor. Tencereyi, mutfağı konuşturmamak istiyor. Muhalefet de ona yardım ediyor, sanki iktidarın ortağı. Tencereyi, mutfağı, pazar yerini, rafları, yurtları, mazotu, yoksulluğu konuşsana. İktidar bunları konuşmasınlar diye uğraşırken, muhalefet de ekmeklerine yağ sürüyor. Onun için bu iktidardan da muhalefetten de kurtulacağız." ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce, sloganlarının "Ne Cumhur ne Millet, tek yol Memleket" olduğunu anlattı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

kanka.
1 ay önce
chp nin adı var kendisi yok.
Serkan
1 ay önce
Atı alan üsküdarı geçti, sayın İnce. Bundan sonra CHP de işiniz yok, CHP ve CHP lilerinde sizle işi yok.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap