SON DAKİKA

Haber > Siyaset > MHP'den 'askıda ekmek' açıklaması: Densizler

MHP'den 'askıda ekmek' açıklaması: Densizler

19 Ekim 2020 Pazartesi - 14:40

Bahçeli'nin 'askıda ekmek' kampanyası, muhalefet partileri tarafından ekonominin kötü gidişin bir göstergesi olarak yorumlanması üzerine MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın açıklama yaptı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklamada ‘askıda ekmek’ projesini eleştirenlere 'densiz' dedi.

Yalçın, ‘askıda ekmek’ kampanyasından ekonominin batakta olduğu, milletin fakrüzaruret içinde kaldığı çıkarımında bulunulmaması gerektiğini belirterek, şu paylaşımı yaptı: 

“Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyası bazı ciğersizlerin midesine dokundu. Aşımızı taşa çevirenler, soframıza tefrika taşıyanlar, huzurumuza kaos doğrayanlar iş başında. Haramla beslenip zehir kusan tipler helal lokmanın değerini ne bilsin!  Kimselere ahvalini açmadan ihtiyacını gidermenin tat ve saffetini utanmazlar nasıl hissetsin!

Askıda ekmek, asil ve âlicenap ecdadımızın yüzlerce yıllık tesanüt geleneğinin bugüne yansımasıdır. Yaralamadan yardım etme,  incitmeden paylaşma inceliğinin muazzam bir tezahürüdür.

Askıda ekmeğe siyaset katmak ve bundan suni gündemler icat etmek; milletin aşına kir akıtmaktır, ekmeğine zehir sürmektir, sofrasına necaset bulaştırmaktır. Askıda ekmek kampanyasından ekonominin batakta olduğu, milletin fakrüzaruret içinde kaldığı çıkarımında bulunan densizler çekilin! Millî kültürümüzün yüksek değerlerini mülevves ellerinizle kirletmeyin.”

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

pırlanta
9 ay önce
İmkanı olan aileler patates dikmeli idi. Patatesi tuza vurarak yiyenlerin başında Almanya vardır..Avrupada 5 milyon Türk ailesi çalışıyor.Topağı boş saklamak ,aç kalmak demektir.Ekmeği çöpe atanlar,aç kalmalarında büyük yararlar vardır...
inquisitive
9 ay önce
laf salatasi yapmayin, urettiginiz sifir, kuru gurultuyle geciniyorsunuz, ortada asililiyor iste ekmekler, sadakaya muhtac ettiginiz gibi bir de hakaret ediyorsunuz fakirlere

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap