SON DAKİKA

Haber > Siyaset > MHP, 2023 hedefini açıkladı: ''Erdoğan'ın yeniden seçilmesi''

MHP, 2023 hedefini açıkladı: ''Erdoğan'ın yeniden seçilmesi''

20 Eylül 2021 Pazartesi - 09:43

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, "Hedefimiz Cumhur İttifakı'nın tekrar mecliste çoğunluğu alması ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden cumhurbaşkanı seçilmesidir." ifadelerini kullandı.

Yıldırım şöyle konuştu:

"Hedefimiz Cumhur İttifakı'nın tekrar mecliste çoğunluğu alması ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden cumhurbaşkanı seçilmesidir. 15 Temmuz hain darbe girişiminin olduğu gece onlarca şehit verdik. O gün gece biz nasıl mücadele ettikse bugün de aynı mücadeleyi sergiliyoruz. 15 Temmuz için bir mücadele başlamıştır ve mücadeleyi de Türkiye kazanmıştır, Türk milleti kazanmıştır. 15 Temmuz gecesi bir milattır. 15 Temmuz gecesi bizim siyasetimizde de bir milattır. Bizim ana duruşlarımızda bir değişiklik yoktur. Bizim sakladığımız gizlediğimiz hiçbir şeyimiz yok. Açık siyaset yapıyoruz ve bizim tarafımız Türkiye'dir. Bizim için önemli olan Türkiye'nin birlik ve bütünlüğüdür."

Beğendim
2
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Ahmet
1 ay önce
O zaman size ne gerek var. Bir Ülkücü olarak hiçbir amacı olmayan partinin TBMM de ne işi var.
61 ülkücü
1 ay önce
sanane ahmet seni ne ilgilendirir mhp. meral bile itiraf etti tek başımıza tayyibi yenemeyiz diye. hatay belediye başkanı itiraf etti emperyalist devletler erdoğana karşı millet ittifakının adayını belirleyecek diye sen git onlara laf at ikidebir mhpye laf atacağına. belliki mhp seni çok incitmiş ahmet efendi.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap