SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Meral Akşener'den liste krizi açıklaması: ''Blok liste yapsaydım bu tartışmalar olmazdı''

Meral Akşener'den liste krizi açıklaması: ''Blok liste yapsaydım bu tartışmalar olmazdı''

18 October 2020 Sunday - 10:14

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, parti içindeki liste kriziyle ilgili olarak ''Blok liste yapsaydım bu tartışmalar olmazdı'' ifadelerini kullandı.

İYİ Parti'deki liste krizi sürüyor. Bazı milletvekilleri kurultay sonrası parti grubuna katılmamaya başlamıştı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Habertürk televizyonunda konuya ilişkin konuştu. "Ben çarşaf liste yaptım, blok yapsaydım bu tartışmalar olmayacaktı. Ondan evvel tam çarşaf yaptım. Bunları öğrene öğrene gidiyoruz" ifadelerini kullandı.

Üstü çizildiği söylenen isimlerle ilgili konuştu. "Kim olmuş olsa sorumluluk bana ait. Arkadaşlarımızın kırgınlığı da bana olması gerekiyor. İki arkadaşımız 'Biz istemiyoruz' demişler. O listenin içinde var. Ben geri zekâlı mıyım bunları çizin diyeyim" dedi. 

Akşener'e parti içindeki tartışmanın ne zaman sona ereceği de soruldu. "Rahmetli Elçibey benim çok yakınımda böyle sorular geldiği zaman 'Ne Bileyim' derdi" yanıtını verdi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

cangül
12 gün önce
Güzel değerlerimiz var..İktidar ve muhalefet bir bütün olarak Azerbaycan' ın ziyaretine gittiler..Ne ne güzel birliktir..Bu değerleri Anadoludaki bütün kurumlara taşıyalım.Tevizyonlara,internete taşıyalım.Çünkü rahmetin sele dönüşeceği değerler birlik ve bütünlüktedir. Dünya insanlığına selam olsun...
pırlanta
12 gün önce
Sayın AKŞENER,kardeşler arasında bazen bu munazaralar olur.Kardeşlik sevgisi partiye değil insanlığa bağlıdır.Tarihimizdeki hüzünlü günler,vardır. İnsanlar gider , insanlık kalır. Mevlana diyor ki, bizim gönlümüzde herkese yer vardır..Bize taş atanlar bizi incitmez. Bize gül atanlar bizi incitir..İnsan olarak,insanlık çizgisinde giderken bazı günlerimiz kış olur..yaz olur... Bütün dostlara selam olsun

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap