SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Meral Akşener: Allah bizim gayretlerimizi ibadet sayacak inşallah

Meral Akşener: Allah bizim gayretlerimizi ibadet sayacak inşallah

24 October 2020 Saturday - 12:09

Bir süredir partisinin içinde FETÖ iddialarıyla uğraşan Meral Akşener, yaptığı bir konuşmada partinin gayretlerini ibadet olarak sayılacağını söyledi.

Kayseri'nin Develi ve merkez Talas ilçesinde esnaf ziyareti yapan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir düğün salonunda düzenlenen toplantıda partililere hitap etti.

Akşener, burada İyi Parti'nin kuruluşunu ve bugünlere nasıl geldiğini anlattı.

Gerçekten milletin kendilerini çağırdığını ifade eden Akşener, bugün ülkede eğer kısmen nefes alınabiliyorsa bunda teşkilat mensuplarının gayreti olduğunu belirtti.

İl başkanlıkları için teklif götürdükleri kardeşlerinin başına o dönemde nasıl baskılar geldiğini bildiğini dile getiren Akşener, "İçinizden bazıları arardı beni, 'abla oğlumu işten çıkarıyorlar, abla kızımı sürüyorlar', bunlara direne direne, inatla durarak geldik. Bundan sonra işimiz milletimiz adına daha kolay. Büyük bir deneyim elde ettik. Direnmenin sonuçlarının milletimiz açısından ne kadar önemli olduğunu gördük" diye konuştu.

İYİ PARTİ'NİN YAPTIKLARI İBADET

Akşener partililerden apartman apartman gezmelerini istedi ve şunları söyledi;

Bu aziz milletin gençlerine, yaşlılarına, işçisine, memuruna, esnafına, çiftçisine bir borcumuz varsa, çalışarak ödeyeceğiz. Onun sonucunda da iktidar olarak, bugünlerin bozduğu bu düzeni biz düzelteceğiz inşallah. Allah bu fırsatı bize verecek. Buna o kadar inanıyorum ki, ben inandığımız için siz inanıyorsunuz ama beni inandıran da sizsiniz. Allah bizim gayretlerimizi ibadet sayacak inşallah. Milet için çalışıyoruz, millet için çalışmaya devam edeceğiz ve Allah'ın izniyle başaracağız.

Beğendim
0
Sevdim
1
Beğenmedim
2
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

kaplan
yaklaşık bir ay önce
Duyanda 5 vakit namaz kılıyor zanneder.:) :) :)
Öztürk ÖZİSLAM
yaklaşık bir ay önce
Müslüman isimleri olan Ahmet, Muhammed, Bekir, Ömer, Osman, Ali, Hasan, Hüseyin isimlerine Arap ismi diye karşı çıkarak mı Allahtan ibadet sevabı bekliyorsunuz? Hristiyan Araplar hiçbir zaman çocuklarına Muhammed, Bekir, Osman, Ömer, Ali,Hasan, Hüseyin gibi isimler vermezler. Çünkü bu isimleri Arap ismi değil Müslüman ismi olarak kabul ettikleri için vermezler. Ama İYI Partililer müslüman isimlerine Arap ismi diye karşı çıkıyor. Bu cahilliktir. Bu halinizle mi Allah yaptıklarınızı ibadet kabul edecek? Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?
K..ATAMER
yaklaşık bir ay önce
BU KADIN BELLİ Kİ BEYİN KISMINI PELSİVANYANIN İBADET ALDATMIŞLIĞINA TESLİM ETMİŞ VE SÖZ FETÖDAN ÇIKIYOR, DUDAK OKUMASI MERAL HANIMDAN OLUYOR.BU HANFENDİNİN İBADET BİLGİLENDİRİLMESİ İÇİN DİYANETE VEYA OTURDUĞU İLİN MÜFTÜLÜĞÜNE BAŞ VURUP,HİÇ BİLMEDİĞİ İSLAM BİLGİS ALMASI ŞART OLDU.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap